7.7°C
3.69°C / 6.85°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

II miejsce w mieście i powiecie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Bardzo dobry występ naszych dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych . W Igrzyskach Dzieci, dziewczęta w składzie: Zofia Cichuta, Iga Stępień, Olga Jachimczak, Lena Zbroja, Agata Węgrzyńska, Hania Nycz i Nicola Sukiennik zajęły wczoraj drugie miejsce w mieście i drugie miejsce w zawodach powiatowych, awansując do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Bełchatowie 10.10. 2023.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, starsze dziewczęta w składzie: Aleksandra Kułak, Wiktoria Baryś, Oliwia Sztompka, Marta Saternus, Justyna Łągiewska i Nikola Król także zajęły  drugie miejsce w mieście i drugie w powiecie, awansując do półfinału wojewódzkiego w Bełchatowie. Gratulacje dla dziewcząt oraz opiekuna drużyny pana Jacka Jasnosa