19.68SP_WEATHER_C
SP_1SP_7.SP_0SP_6SP_WEATHER_C / SP_3SP_0.SP_5SP_3SP_WEATHER_C

VII Międzyszkolny Konkurs pt. - Książki mojego dzieciństwa - Rafał Kosik

VII Międzyszkolny Konkurs  pt. - Książki mojego dzieciństwa - Rafał Kosik

Miło nam poinformować, że nasza drużyna w składzie Szymon Kaźmierski z kl. IV a, Aleksandra Rak z kl. VI c i Kinga Ślęzak z kl. VI a zdobyła I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczo- Plastycznym pt. „Książki mojego dzieciństwa- Rafał Kosik” zorganizowanym w PSP nr 5.

Celem konkursu bibliotecznego była  popularyzacja twórczości Rafała Kosika autora dwóch książek „Amelia i Kuba Godzina duchów.” i „Kuba i Amelia. Godzina duchów.”, doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz zaprezentowanie dziecięcej twórczości plastycznej.

Nasza drużyna przeszła trzy etapy konkursu: pisemny, ustny i plastyczny wyprzedzając innych uczestników, zdobyła największą ilość punktów.

Dzięki konkursowi czytelniczemu dzieci mogły rozwijać zainteresowania czytelnicze, wyobraźnię oraz wrażliwość estetyczną.

Zapraszamy wszystkich uczniów do brania udziału w przedsięwzięciach czytelniczych oraz do odwiedzania biblioteki szkolnej.

Nauczycielki bibliotekarki.