Rozstrzygnięcie akcji „Gorączka Złota 2026”!
Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła zajęła 2. miejsce wśród szkół podstawowych!
Szczególne gratulacje kierujemy do Antosi Stobieckiej z klasy 1a, która zdobyła 1. miejsce w szkole i tytuł największego zbieracza złota!
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie oraz wsparcie akcji. Razem możemy więcej!
https://www.facebook.com/share/p/1HFPftLCzh/

