12.18SP_WEATHER_C
SP_1SP_1.SP_8SP_6SP_WEATHER_C / SP_2SP_2.SP_7SP_5SP_WEATHER_C
SP_1SP_2.SP_4SP_4SP_WEATHER_C / SP_2SP_1.SP_6SP_3SP_WEATHER_C

Targi promujące zawody rzemieślnicze

W dniu 10 kwietnia 2024 roku nasi Ósmoklasiści wzięli udział w Targach zorganizowanych przez Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku promujących zawody rzemieślnicze. Można było dowiedzieć się jak wygląda praca stolarza, fryzjera, ślusarza, piekarza, cukiernika, mechanika. Oto krótka fotorelacja.