19.68SP_WEATHER_C
SP_1SP_6.SP_0SP_8SP_WEATHER_C / SP_2SP_6.SP_9SP_5SP_WEATHER_C
SP_1SP_6.SP_5SP_6SP_WEATHER_C / SP_2SP_8.SP_4SP_8SP_WEATHER_C
SP_1SP_7.SP_0SP_6SP_WEATHER_C / SP_3SP_0.SP_5SP_3SP_WEATHER_C

Na czwartym miejscu w województwie koszykarze

Na czwartym miejscu w województwie kończą zmagania koszykarze 3x3. Turniej jak zawsze emocjonujący i pełen zwrotów akcji. W grupie rozegraliśmy dwa mecze z Sp 162 Łódz przegrany 9:3, z SP 2 Ozorków wygrany 4:3 i awans do półfinałów. Tutaj czekał nas mecz z późniejszym zwycięzcą turnieju szkołą nr 9 ze Skierniewic. Niestety przegrany i ostatni mecz o medal brązowy ponownie z SP 162 Łódź przegrany minimalnie 6: 3 po walce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Szkołę reprezentowali Mateusz Borynyak
Ernest Bugajczyk
Kacper Figa
Tymon Łapeta
Antoni Koziński.
Opiekun pan Łukasz Cichuta
Brawo chłopaki, jesteśmy z Was mega dumni.