19.68SP_WEATHER_C
SP_1SP_6.SP_0SP_8SP_WEATHER_C / SP_2SP_6.SP_9SP_5SP_WEATHER_C
SP_1SP_6.SP_5SP_6SP_WEATHER_C / SP_2SP_8.SP_4SP_8SP_WEATHER_C
SP_1SP_7.SP_0SP_6SP_WEATHER_C / SP_3SP_0.SP_5SP_3SP_WEATHER_C

Finały Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci -Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców

W dniach 5 - 7 czerwca w Rawie Mazowieckiej, odbyły się Finaly Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci -Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców. Naszą szkołę godnie reprezentowali Antoni Koziński oraz Valentyn Aleksieiew. Chłopcy ostatecznie zajęli XIX miejsce na 24 startujące zespoły z całej Polski.
Serdeczne gratulacje!