9.13SP_WEATHER_C
-SP_2.SP_4SP_WEATHER_C / SP_7.SP_5SP_9SP_WEATHER_C
-SP_0.SP_0SP_9SP_WEATHER_C / SP_8.SP_2SP_5SP_WEATHER_C

Orszak Trzech Króli

Tak, jak każdego roku od 12 lat nasza szkoła bierze udział w wielkich miejskich jasełkach: Orszaku Trzech Króli. Oprócz Mszy Świętej, wspólnego śpiewania i koncertu kolęd miało miejsce również ogłoszenie wyników konkursów, które towarzyszyły orszakowi. W konkursie literackim "Życzenia dla Dzieciątka Jezus" pierwszą nagrodę otrzymał uczeń naszej szkoły Dawid Gałkowski z klasy V b, a wyróżnienie Jakub Błachowicz z kl. VI b. W konkursie plastycznym "W Blasku Betlejemskiej Gwiazdy" naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Lena Lont z kl. Ic, Agata Kaczyńska z kl. IV a, Dawid Gałkowski z kl. V b i Oliwia Bugajczyk z kl. V a i właśnie Oliwia zdobyła w konkursie wyróżnienie.