16.69SP_WEATHER_C
SP_4.SP_9SP_1SP_WEATHER_C / SP_9.SP_4SP_7SP_WEATHER_C
SP_2.SP_9SP_4SP_WEATHER_C / SP_6.SP_6SP_WEATHER_C

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Biblioteka szkolna zorganizowała wspólnie z paniami polonistkami dla uczniów klas IV- VII (28 września 2023 r.) oraz klas pierwszych (29 września 2023 r.) uroczystość z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego czytania.
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to jedno z tych wydarzeń, które jest zarówno przyjemne jak i pożyteczne.
Patronką tegorocznej edycji została Janina Porazińska, wybitna pisarka, która wiele swoich książek napisała z myślą o dzieciach.
W tym roku szkolnym uczennicom i uczniom naszej szkoły głośno czytali:
Dyrekcja, nauczyciele i pani sekretarka.
Klasy pierwsze otrzymały zielone roślinki w ramach akcji „Zasadźmy
czytelnictwo”.