9.13SP_WEATHER_C
-SP_2.SP_4SP_WEATHER_C / SP_7.SP_5SP_9SP_WEATHER_C
-SP_0.SP_0SP_9SP_WEATHER_C / SP_8.SP_2SP_5SP_WEATHER_C

MISJA PIERNIK zakończona SUKCESEM

Uczniowie klas młodszych już po raz 3 wzięli udział we wspaniałej akcji, dzięki której obdarowanych zostanie niemalże 70 seniorów. Tym razem własnoręcznie wykonane pierniki oraz kartki świateczne trafią do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Czarnowie.

Mamy nadzieję, że tym sposobem wyczarujemy trochę uśmiechu i ciepełka w ich serduszkach. K

lasowe piernikowanie sprawiło naszym uczniom wiele radości i z pewnością uświadomiło także, że pomaganie jest fajne.