7.7°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Miejskie obchody Święta Niepodległości

Przedstawiciele społeczności uczniowskiej Siódemki z kl. 8a i 8b: Kinga, Natalia, Aleksandra, Dominika, Oliwia, Alan i Bartek wzięli udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości.
Dzień 11 listopada, a w tym roku 105 rocznica odzyskania wolności Polaków była dla nas czasem dumy i radości oraz umacniania poczucia wspólnoty naszej małej Ojczyzny.
Świętowanie umocniło nasz szacunek, z którym odnosimy się do swej przeszłości, doceniając bohaterów narodowych, którzy poświęcili swoje życie, byśmy mogli żyć w wolnym i pięknym kraju.