7.7°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Innowacja - Każdy inny - wszyscy równi

Uczniowie naszej szkoły w ramach innowacji "Każdy inny - wszyscy równi" stworzyli specjalny tor!
Nie był to tor wyścigowy, a sensoryczy. Uczniowie wykorzystali przy tym dary jesieni: kasztany, szyszki, orzechy, gałęzie, nasiona fasoli, kolby kukurydzy  i inne. Taka ścieżka usprawnia motorykę dużą, rozwija wrażenia dotykowe, poprawia równowagę i koordynację ruchową, a przede wszystkim stymuluje receptory czuciowe. Choć spacer po takim torze do łatwych nie należał sprawił uczniom dużo frajdy i radości!