7.7°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Dzień Życzliwości

21 listopada, to szczególna okazja, by zastanowić się, czy jesteśmy wobec siebie życzliwi, jak możemy wprowadzać więcej pozytywnego nastawienia do naszego codziennego życia.
Życzliwość w słowach i czynach jest nieoceniona i warto ją pielęgnować każdego dnia. Wprowadzajmy więcej radości do życia innych osób poprzez proste gesty życzliwości i uśmiechu.
"Listy Życzliwości".
Uczennice Naszej Szkoły, rozwiesiły pozytywne karteczki oraz rozstawiły na korytarzach pudełka życzliwości.
Zachęcamy całą Społeczność Szkolną do napisania drugiej osobie miłych słów, pozdrowień, życzeń ect.
Podpisane od kogo i dla kogo wrzucamy do poniedziałku 27 listopada.