7.7°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Dzień Drzewa i Święto Edukacji Narodowej

W dniu wczorajszym, połączone święta, Dzień Drzewa i Święto Edukacji Narodowej, zaowocowały wspaniałym prezentem dla szkoły. Uczniowie klas młodszych samodzielnie posadzili w ogrodzie ambrowca. Drzewo, które jesienią przybiera wspaniałe barwy ufundował szkolny wolontariat. Uczniom asystowali w tym zadaniu pan dyrektor i pan konserwator. Nowe drzewko dostało również swoje imię - Bursztynek.
U podstawy drzewka dzieci zasadziły wiele cebulek kwiatów, które pojawią się wiosną. Nasz szkolny ogród pięknieje z każdym rokiem, wzbogacany i pielęgnowany przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Ponadto klasy przygotowały plakaty o drzewach. Tutaj naprawdę można rozwijać zmysły!