PSP 7 RADOMSKO

Ukraina
2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Logo
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Bijemy rekord w czytaniu na przerwie

W czwartek 27 października, na przerwie o godzinie 9.40 bierzemy udział w III Międzynarodowej edycji akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie.

2022-10-20 21:39:36        dodał(a): mariola        Autor: p. Z Solarik

Dzień Poczty Polskiej

W dniu 18 października obchodzono Dzień Poczty Polskiej ????????????????????✉️. Nasi uczniowie z Samorządu Uczniowskiego także dostarczyli wszystkim emerytowanym Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi PSP7, życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej ????‍????????????‍????????. Przede wszystkim wielu lat w zdrowiu i radości na co dzień ????????????????????.

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-20 21:39:36        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Dzień Edukacji Narodowej

19 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. ????‍????????????????‍????
Z tej okazji uczniowie Siódemki zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom z klas 4-8 program, na który złożyły się piosenki i scenki przedstawiające życie współczesnych nauczycieli. W rolę aktorów ????‍????????‍???? wcielili się uczniowie klas 2c oraz 8a. Swoim talentem wokalnym ????️ mogli pochwalić się Julia Kaźmierska z klasy 8a, Justin Nems 4a, Kornelia Woźniak 5a, Natalia Ciemniewska 8c, a na gitarze zagrała Blanka Nowińska 4b. ????????

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. ????

2022-10-20 06:11:28        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

DEN w klasach I-III

Dzień Edukacji Narodowej za nami ????‍????????????????‍????. Pragniemy podzielić się krótką relacją z inscenizacji słowno-muzycznej ????, którą przygotowały klasy drugie dla swoich nauczycielek oraz kolegów i koleżanek z edukacji wczesnoszkolnej ♥️???? ????

2022-10-20 06:11:28        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Warsztaty "Rośnij w siłę - spełniaj swoje marzenia"

19 października w naszej szkole odbyły się warsztaty "Rośnij w siłę - spełniaj swoje marzenia". ???? Zajęcia poprowadzone były przez Dialogus Kraina Rozwoju - Mirosław Świech. Dziękujemy Stowarzyszeniu Kuźnia Kowalowiec za zorganizowanie warsztatów.

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-20 06:08:32        dodał(a): mariola

Mamy kolejny sukces

Mamy kolejny sukces ????????????. Dziewczęta z naszej szkoły 18.10.2022 brały udział w półfinałach Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych ????‍♀️????‍♀️????‍♀️w kategorii Igrzyska Dzieci, które odbyły się w Bełchatowie. Dziewczęta w składzie: Aleksandra Kułak, Lena Zbroja, Olga Jachimczak, Iga Stępień, Agata Węgrzyńska, Natalia Kamieniak i Wiktoria Baryś zajęły ????drugie miejsce, awansując do finałów wojewódzkich w Sieradzu, w których weźmie udział 12 najlepszych drużyn???????? z województwa łódzkiego. Finał odbędzie się 21 października. Gratulacje dla dziewcząt ???? i ich trenera Jacka Jasnosa ???? Trzymamy kciuki w piątek ♥️????

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-19 21:17:37        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Październik Miesiącem Świadomości Raka Piersi

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Dziś w naszej szkole gościliśmy Panie ze Stowarzyszenia Radomszczański Klub Amazonek oraz Panią Położną, które uczennicom klas ósmych opowiedziały jak dbać o piersi oraz pokazały, jak prawidłowo wykonywać ich samobadanie. Regularne badanie jest najskuteczniejszą profilaktyką nowotworu, zatem bardzo dziękujemy naszym miłym gościom za cenne wskazówki, jak dbać o swoje zdrowie.

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-18 23:02:30        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W poniedziałek 17 października w Naszej Szkole odbyły się Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Mieliśmy zaszczyt gościć wielu znakomitych gości. Była to okazja do podziękowań oraz złożenia życzeń nauczycielom oraz pracownikom administracji. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i uczestnikom za udział w tym wspaniałym wydarzeniu.

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-18 08:27:57        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Informacja o zdjęciach

Informujemy, że w czwartek i piątek będą robione zdjęcia w szkole

Plakat do pobrania

2022-10-17 18:56:48        dodał(a): mariola

Zapraszamy na Dyskotekę

Zapraszamy uczniów klas 4-8 PSP nr 7 na Dyskotekę Szkolną ???????????????????????????????????? w dniu 20 października (czwartek).

 

2022-10-17 15:24:22        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska