12.06 – Finały Wojewódzkie w Piłce Nożnej Chłopców (rocznik 2011–2012)
12 czerwca nasi chłopcy z rocznika 2011–2012 zawitali do Opoczna na Finały Wojewódzkie w Piłce Nożnej. Do rywalizacji przystąpili w okrojonym składzie, jednak mimo przeciwności walczyli z ogromnym zaangażowaniem i sercem do samego końca!
Drużyna wystąpiła pod opieką pani Beaty Janacz, która zastępowała trenera Sebastiana Mysłka. Trener wraz z kilkoma podstawowymi zawodnikami przebywał w tym czasie na wcześniej zaplanowanej wycieczce do Pragi ponieważ termin zawodów został niespodziewanie przeniesiony i pokrył się z terminem wyjazdu.
Mimo osłabionego składu nasi zawodnicy osiągnęli 4. miejsce w województwie! To świetny wynik, który pokazuje charakter, determinację i sportowego ducha naszej drużyny. ![]()
Wyniki meczów: PSP 7 – Skierniewice 3:2
- PSP 7 – Zgierz 2:6
- PSP 7 – Opoczno 1:3
Skład drużyny:
- Tymon Łapeta
- Oliwier Barański
- Antek Kozera
- Fabian Gołuchowski
- Jakub Zbieś
- Bartosz Stępień
- Wiktor Jaguścik
- Kacper Figa
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, walkę o każdą piłkę i godne reprezentowanie szkoły! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Specjalne podziękowania dla pani Beaty Janacz za poświęcony czas, ogromne zaangażowanie i opiekę nad drużyną. Dziękujemy również za telefon, który przez cały czas był „na linii” z trenerem Sebastianem Mysłkiem – nawet podczas pobytu w Pradze!
Brawo Drużyna!

