Ułatwienia dostępu

Image

MOD_SPWEATHER_ERROR_MAKESURE_FOPEN_OR_LCOATION MOD_SPWEATHER_ERROR_LOCATION_ERROR MOD_SPWEATHER_ERROR_PLATFORM_OPENWEATHERMAP

12.06 – Finały Wojewódzkie w Piłce Nożnej Chłopców (rocznik 2011–2012)

12.06 – Finały Wojewódzkie w Piłce Nożnej Chłopców (rocznik 2011–2012)

12 czerwca nasi chłopcy z rocznika 2011–2012 zawitali do Opoczna na Finały Wojewódzkie w Piłce Nożnej.  Do rywalizacji przystąpili w okrojonym składzie, jednak mimo przeciwności walczyli z ogromnym zaangażowaniem i sercem do samego końca! 

Drużyna wystąpiła pod opieką pani Beaty Janacz, która zastępowała trenera Sebastiana Mysłka. Trener wraz z kilkoma podstawowymi zawodnikami przebywał w tym czasie na wcześniej zaplanowanej wycieczce do Pragi  ponieważ termin zawodów został niespodziewanie przeniesiony i pokrył się z terminem wyjazdu.

Mimo osłabionego składu nasi zawodnicy osiągnęli 4. miejsce w województwie!  To świetny wynik, który pokazuje charakter, determinację i sportowego ducha naszej drużyny. 🤍

 Wyniki meczów:  PSP 7 – Skierniewice 3:2 

  •  PSP 7 – Zgierz 2:6
  •  PSP 7 – Opoczno 1:3

 Skład drużyny:

  • Tymon Łapeta
  • Oliwier Barański
  •  Antek Kozera
  •  Fabian Gołuchowski
  •  Jakub Zbieś
  •  Bartosz Stępień
  •  Wiktor Jaguścik
  •  Kacper Figa

 Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, walkę o każdą piłkę i godne reprezentowanie szkoły! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

 Specjalne podziękowania dla pani Beaty Janacz za poświęcony czas, ogromne zaangażowanie i opiekę nad drużyną. Dziękujemy również za telefon, który przez cały czas był „na linii” z trenerem Sebastianem Mysłkiem – nawet podczas pobytu w Pradze!

Brawo Drużyna!

Image

O powstaniu szkoły dla dzieci z dzielnicy Kowalowiec zadecydował w 1938 roku Zarząd Miasta Radomska.
Budynek szkoły wybudowano jesienią 1938 r. z drzewa, które pochodziło z rozbiórki starego domu, przeznaczonego na mieszkania dla nauczycieli, a mieszczącego się przy ulicy Bugaj.
Ceremonia otwarcia nowej placówki oświatowej odbyła się dnia 10 stycznia 1939 r. Rozpoczęła się poświęceniem szkoły przez ks. Kanonika Jankowskiego z Radomska.