7.7°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Październik Miesiącem Świadomości Raka Piersi

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Dziś w naszej szkole gościliśmy Panie ze Stowarzyszenia Radomszczański Klub Amazonek oraz Panią Położną, które uczennicom klas ósmych opowiedziały jak dbać o piersi oraz pokazały, jak prawidłowo wykonywać ich samobadanie. Regularne badanie jest najskuteczniejszą profilaktyką nowotworu, zatem bardzo dziękujemy naszym miłym gościom za cenne wskazówki, jak dbać o swoje zdrowie.