19.68SP_WEATHER_C
SP_1SP_6.SP_5SP_6SP_WEATHER_C / SP_2SP_8.SP_4SP_8SP_WEATHER_C
SP_1SP_7.SP_0SP_6SP_WEATHER_C / SP_3SP_0.SP_5SP_3SP_WEATHER_C

Październik Miesiącem Świadomości Raka Piersi

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Dziś w naszej szkole gościliśmy Panie ze Stowarzyszenia Radomszczański Klub Amazonek oraz Panią Położną, które uczennicom klas ósmych opowiedziały jak dbać o piersi oraz pokazały, jak prawidłowo wykonywać ich samobadanie. Regularne badanie jest najskuteczniejszą profilaktyką nowotworu, zatem bardzo dziękujemy naszym miłym gościom za cenne wskazówki, jak dbać o swoje zdrowie.