7.7°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Medialna promocja szkoły

Dnia 23 października odbyła się lekcja otwarta: "Medialna promocja szkoły".
Uczniowie podczas zajęć wykonali szereg zadań, wykazując się swoimi ciekawymi a zarazem nowatorskimi pomysłami.
Miały one na celu wypromować PSP7 i odnieść się do jej pozytywnego wizerunku. Ponadto wskazać na sukcesy, oraz jakość oferowanego sposobu nauczania  z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Podczas zdjęć,  nie zabrakło dobrej zabawy i uśmiechu.
Na koniec lekcji, każdy uczeń stworzył swoją własną i niebanalną wizytówkę szkoły.