Ukraina
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Konkurs na logo Rady Rodziców rozstrzygnięty!!!

???? Miło nam poinformować, że zwyciężczynią konkursu na logo Rady Rodziców została Julia Depta ???????? z klasy 8c natomiast wyróżnienia otrzymali Tymoteusz Sowiński ????z klasy 3b oraz Milan Zbroja???? z klasy 3b. Gratulujemy zwycięzcom ????????????

2022-11-15 18:10:32        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Narodowe Święto Niepodległości

Uczniowie klas IV- VIII wspólnie świętowali 104-tą rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

????????W ramach obchodów cała społeczność uczniowska wykonywała prace plastyczne pt. "Wolność w bieli i czerwieni. Niepodległość - jak ją rozumiem?"
???????? O symbolicznej godzinie 11.11 przystąpiliśmy do akcji
#SzkołaDoHymnu2022.
???????? Upamiętniając postać naczelnego wodza Józefa Piłsudskiego uczniowie w tym dniu dumnie nosili wąsy, aby przypomnieć jego bohaterskie czyny.
????????Odbyło się także widowisko słowno-muzyczno czyli patriotyczne karaoke.

Oto film z tego wydarzenia.

2022-11-15 17:55:08        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wikoszewska - Cyganek

Zwycięstwo chłopców

???? Po dziewczętach, w czwartek 10 listopada w piłkę ręczną zagrali nasi chłopcy ????, którzy wygrali ???????? z rówieśnikami z PSP 1 (8:4) i PSP 6 (4:1) i zajęli pierwsze miejsce ???????????? . Naszą szkołę reprezentowali: w bramce - Piotr Gąsiorek, w polu - Antoni Koziński, Kacper Figa, Brunon Rotkiewicz, Maciej Niedźwiecki, Mateusz Boryniak, Ernest Bugajczyk,Tymon Łapeta, Marcel Gnoiński. Gratulujemy ???? i życzymy powodzenia podczas zawodów powiatowych. Brawo chłopaki ????, brawo Łukasz Cichuta ???? ????????????????

2022-11-15 18:06:31        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Gry terenowa ph. Polska - nasza Ojczyzna

W czwartek 10.11 na szkolnych korytarzach pojawiły się rozbiegane grupy trzecioklasistów ????‍♂️????‍♀️????. Byli to uczestnicy szkolnej gry terenowej ph. ???????? Polska - nasza Ojczyzna????????. Drużyny rozwiązywały szereg zadań dotyczących wiedzy o Polsce????????, jej historii i symbolach oraz sławnych postaciach. Nie zabrakło potyczek matematycznych ????. Zabawie towarzyszyło mnóstwo emocji ????????. Najwięcej punktów zebrała drużyna klasy 3b ????, 2 miejsce zajęła klasa 3d????, a 3 miejsce należało do drużyn klas 3a???? i 3c????. Na zakończenie uczniowie wspólnie wyrecytowali wiersz ???? upamiętniający ????????Narodowe Święto Niepodległości ????????.

2022-11-15 17:55:08        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Reagujmy na przemoc wobec dzieci!

???? Reagujmy na przemoc wobec dzieci! ✋????

Nie bądźmy obojętni! ????

2022-11-14 15:18:35        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Narodowy Dzień Niepodległości w młodszych klasach

Uczniowie klas młodszych uroczyście obchodzili Narodowy Dzień Niepodległości. ????????????????????????

Z tej okazji przygotowali:
⚪ koncert pieśni patriotycznych
???? o godzinie 11.11 wraz z całą szkolną społecznością odśpiewali hymn państwowy
⚪ wyrecytowali "Katechizm polskiego dziecka".

W ten sposób dumnie uczcili to, że są Polakami i żyją w wolnym kraju. ???????????????????????? ✌️

2022-11-11 14:11:22        dodał(a): mariola

Narodowe Święto Niepodległości

????????Narodowe Święto Niepodległości ????????
Uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie odśpiewali hymn narodowy ???? upamiętniając kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Udział w akcji to wspaniała okazja kształtowania wśród młodzieży postawy patriotycznej oraz poczucia świadomości narodowej.

#szkoladohymnu

2022-11-11 14:11:22        dodał(a): mariola

#PoznajPolskę - Toruń

Toruń to piękne miasto, które dziś odwiedzili uczniowie klas 2 w ramach programu Poznaj Polskę! ????????
Mieliśmy okazję wysłuchać ciekawych opowieści w Domu Legend Toruńskich. Braliśmy udział w piernikowych warsztatach w Okręgowym Muzeum Piernika. ????‍????????‍???????? Dowiedzieliśmy się gdzie mieszkał Mikołaj Kopernik ☀️???? i sprawdziliśmy swoich sił przy Krzywej Wieży. ????????????

Pogoda dopisała????, a wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wrócili do domów. ???? ????????

#PoznajPolskę #Wycieczka #Toruń

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-08 22:04:49        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Układy Słoneczne

Układy Słoneczne w wykonaniu uczniów klas 6 a i b. ☄️☀️????

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-07 18:51:46        dodał(a): mariola        Autor: p. Anita Kowalska - Krawczyk

Młodzi obywatele z klasy 2B

Dlaczego świętujemy niepodległość? Uczniowie klasy 2 B realizując II moduł projektu Uniwersytet Dzieci pt.”Młodzi obywatele” wybrali się do muzeum na warsztaty robienia Kotylionów Narodowych. Poznali miejsca Pamięci Narodowej oraz zapoznali się z wystawą zorganizowaną przed Muzeum. To była lekcja „małego patrioty”.

2022-11-07 18:42:42        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska