PSP 7 RADOMSKO

Ukraina
2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Logo
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Ogromne gratulacje dla pani Kamila Cichuta, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, która zajęła pierwsze miejsce i tym samym wygrała w powiatowym etapie głosowania w plebiscycie Nauczyciel na Medal 2022. ????????????????????????
Pani Kamila jest nauczycielem charyzmatycznym, pełnym pasji i kreatywnych pomysłów. Takim, który nie tylko doskonale przekazuje wiedzę, lecz także ma umiejętność nawiązywania relacji, cieszy się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. ????????????
Pani Kamila jako laureatka z naszego powiatu awansowała do kolejnego, wojewódzkiego etapu plebiscytu. ????

Dziennik Łódzki

2022-11-24 21:38:20        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

UCZ SIĘ I BAW RAZEM Z NAMI - GRY I ZABAWY DYDAKTYCZNE

Dziś odbyły się kolejne zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej UCZ SIĘ I BAW RAZEM Z NAMI - GRY I ZABAWY DYDAKTYCZNE dla uczniów klasy 2c. ???????????? Uczniowie tym razem musieli zmierzyć się z trzema zadaniami, które doskonaliły umiejętność dodawania i odejmowania w zakresie 20.
???????????????????? ???? Pierwsza aktywność polegała na rozwiązaniu zadania z treścią, którego poprawne rozwiązanie pozwoliło na otworzenie kłódki. Dzięki czemu grupa zadaniowa mogła przejść do kolejnego etapu.

2022-11-24 21:38:20        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Lekcje online w ramach projektu BAKCYL

24 listopada dwie klasy naszej szkoły, klasa 6b i 5b brały udział w lekcjach online, prowadzonych w ramach projektu BAKCYL. Lekcje są w formie 45-minutowych spotkań interaktywnych prowadzonych przez wolontariuszy – ekspertów z sektora bankowego. Za organizację i realizację lekcji jest odpowiedzialny Warszawski Instytutu Bankowości. Klasa 6b brała udział w lekcji pt. Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni, która jest wstępem do kolejnych lekcji z sektora bankowego. Główne zagadnienia poruszane na tej lekcji to: Bezpieczne hasła, które będą trudne do złamania, ale łatwe do zapamiętania.

2022-11-24 21:29:47        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Trajdos

Pada śnieg, pada śnieg

Pierwszy śnieg zawsze wzbudza niezwykły entuzjazm u najmłodszych. Nikomu nie przeszkadza chłód, bo przebywanie na świeżym powietrzu to najlepsza recepta na zdrowie. Dzieci z klasy I D czerpały dziś mnóstwo przyjemności i radości z zimowej aury. Zimowe wyjście z sali lekcyjnej to świetna rozrywka i wielka frajda dla dzieci. Sezon na czerwone nosy uważamy za rozpoczęty! ☃️????️❄️????????

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-24 16:05:17        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Kubala

Igrzyska Dzieci - Brawo chłopcy!

???? Igrzyska Dzieci - Nasi wspaniali chłopcy♥️ zdobyli ????II miejsce w powiecie w piłce ręcznej ????????????????

Szkołę reprezentowali: Marcel Gnoiński, Oliwier Barański, Mikołaj Lipiński, Filip Węgrzyński,Maciej Niedźwiecki, Piotr Gąsiorek, Ernest Bugajczyk, Antoni Koziński, Kacper Figa, Mateusz Boryniak, Tymon Łapeta, Brunon Rotkiewicz.

Brawo chłopaki ???????????? Brawo trener Łukasz Cichuta ????????????. Jesteście WIELCY ???????????? Tak trzymać ♥️????????????

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-24 15:57:30        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA rozstrzygnięty

Niezmiernie miło nam poinformować, że KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA dla klas II i III został rozstrzygnięty. ???????????? Oto zwycięzcy:
????I miejsce Lena Łysik kl 2c
????II miejsce Zofia Cichuta kl 3d
????III miejsce Alicja Piotrowska kl 3d
Konkurs cieszył się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród uczniów. ???????? Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników oraz zwycięzców. ???????????? Uczestnicy musieli zmierzyć się z serią logicznych łamigłówek i zadań, a także interaktywną układanką. ????????

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-23 20:23:34        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Super wynik naszych dziewcząt w zawodach powiatowych w piłce ręcznej

???? ???? 21.11.2022 do zawodów przystąpiło 5 drużyn. W pierwszym meczu nasze dziewczęta po bardzo wyrównanym meczu nieznacznie uległy drużynie z Radziechowic, przegrywając 3:2. W meczu o miejsce???? trzecie wygrały ???????????? z drużyną z Żytna 6:0. Skład naszej drużyny: Aleksandra Kułak, Zuzanna Adamus, Olga Jachimczak, Alicja Kulka, Lena Zbroja, Oliwia Łyczkowska, Agata Węgrzyńska , Iga Stępień, Martyna Kępa, Dominika Gurazda.
❤️❤️❤️ Gratulacje dla dziewcząt???????????? i trenera Jacka Jasnosa ????????.

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-23 14:28:40        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Kreatywne Zajęcia Innowacji Pedagogicznej w PSP7

Na zajęciach 18 listopada, uczniowie tworzyli własne, kreatywne pomoce dydaktyczne, będące bazą do zajęć edukacyjnych ????????. Ćwiczyły tabliczkę mnożenia oraz ułamki zwykłe ????????⚪⚫. Kreatywny pociąg składał się z 6 stacji ????????????????.
???? Pierwsza dotyczyła wyrzucenia odpowiedniej ilości liczb na kostkach ???? i pomnożenia ich przez siebie, dając poprawny wynik.
???? Druga - zapięcie odpowiednich spinaczy na kole.
???? Trzecia - ułamki poprzez zabawę. Dzieci ćwiczyły podczas niej zamalowanie i rozcinanie odpowiednich części ułamków.
???? Na czwartej stacji, kreatywne kubeczki służyły do obliczania ułamków zwykłych oraz drewniane łyżeczki, utrwalające tabliczkę mnożenia.
???? Piąta sprawdziła zdobyte umiejętności.
???? Na szóstej uczniowie otrzymali dyplomy kreatywności, za wytrwałość w dążeniu do celu.
Gratulacje ????️???????????? ????.

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-21 15:07:32        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska i p. A. Prudło

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

To właśnie dziś, 21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień ????‍♀️????‍♂️????????
Niech ten dzień przypomni nam, że dobrymi uczynkami i pozytywnymi emocjami możemy się dzielić z innymi każdego dnia. ????
Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. ????☺️???? W każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra. Życzliwość, którą przekazujemy wraca ze zdwojoną siła. ????????????

Szukajcie dziś w naszej szkole POZYTYWNIACZKÓW MOCY. ???? Koniecznie weźcie dwa! Jeden dla siebie, drugi dla kogoś. ????????????

2022-11-21 15:07:32        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Opieka stomatologiczna

Przypominamy, że uczniowie naszej szkoły korzystają z opieki stomatologicznej w gabinecie przy ul. Armii Krajowej 34 w Radomsku. Pani doktor stomatolog Mariola Gaik - telefon 696938929.

2022-11-20 11:53:35        dodał(a): mariola