PSP 7 RADOMSKO

Ukraina
2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Logo
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Magicznie, kolorowo i smacznie czyli Andrzejkowe Wróżby w naszej szkole

29 listopada w Naszej Szkole było naprawdę magicznie ????, kolorowo ???? i smacznie ????????. To wszystko za sprawą Andrzejkowych Wróżb ????‍♀️????????oraz Babeczkowego Kiermaszu ????????????. Wróżki czarodziejki "przepowiadały" ???? przyszłość. Uczniowie skosztowali przepysznych babeczek ????????????, oczywiście z wróżbami. Wszyscy świetnie się bawili, wyglądając czarodziejsko i bajecznie. ????????????????????‍♂️????

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-30 12:35:24        dodał(a): mariola

Sukces naszych uczniów

Sukces naszych uczniów w VI Radomszczańskim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu organizowanym przez PCK w Radomsku. Adaś Trzaskacz z klasy II B wyśpiewał I miejsce w kategorii klasy 1-3. Justin Nem z klasy IV a zdobył wyróżnienie w kategorii klasy 4-6. Brawo chłopcy????????????

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-30 12:44:56        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Podłoga interaktywna

Rozwój kompetencji cyfrowych ????‍????????‍???? w Naszej Szkole jest na coraz wyższym poziomie, a sprzęt który dociera do naszej placówki pozwala nam wykorzystywać technologie w codziennej pracy z uczniami. Dzieci są zachwycone, a lekcje prowadzone w jeszcze ciekawszy sposób.
W ostatnich dniach największym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszy się podłoga interaktywna ????, dzięki której mogą oni doskonalić zdobyte podczas zajęć edukacyjnych umiejętności, koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętności logicznego myślenia i wiele, wiele innych. ????????

#aktywnatablica
#LekcjaEnter

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-28 21:43:20        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Awans do Mistrzostw Polski

Dziś, szczególne gratulacje Naszym Wicemistrzom województwa w tenisie stołowym złożył Pan Dyrektor Radosław Bartnik. ????????????????????♥️????
To oni:
Valentyn Aleksiejev ????,
Antoni Koziński ????,
Brunon Rotkiewcz????
odnieśli ogromny sukces i zajęli 2 miejsce w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. ????????????.
Chłopcy uzyskali awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się w czerwcu. ????

BRAWO CHŁOPAKI ????????????????

 

 

2022-11-28 18:11:57        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Konkurs na najciekawsze przebranie Andrzejkowe

29 listopada, we wtorek, zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do przebrania się w stroje Andrzejkowe ????‍♀️????????‍♂️ - wróżki, czarodzieje, czarodziejki ect.
Wśród uczniów wyłonimy najlepsze stylizacje. Samorząd Uczniowski przewidział nagrody za 1,2 i 3 miejsce. Konkurs odbędzie się w kategorii
???? klas 1-3
???? klas 4-8
Zapraszamy do wspólnej zabawy i świętowania Andrzejek w Naszej Szkole. ????????????☺️

2022-11-27 23:21:34        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Wróżby Andrzejkowe oraz Kiermasz Babeczkowy

Zapraszamy całą społeczność szkolną, na Wróżby Andrzejkowe ???????????????? oraz Kiermasz Babeczkowy ????????????.
W dniach 29 i 30 listopada (wtorek i środa) odwiedźcie nas podczas przerw. Zapytacie, gdzie szukać ????? Obok magicznego stoiska, ???? na korytarzu, tuż przy automacie. Wróżki czarodziejki ????‍♀️ przepowiedzą przyszłość ????????????, oczywiście z przymrużeniem oka ????. Będzie można również zakupić i skosztować przepysznych, wróżkowych babeczek ????????????????????. Cały zebrany dochód, przeznaczymy na doposażenie sali sensorycznej.

Czekamy na Was z niecierpliwością ????????????????.


2022-11-27 23:24:31        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Czytanie utworów Władysława Reymonta

23.11.2022 r. w PSP nr 4 odbyła się impreza czytelnicza  pt. "Czytanie z Mistrzem...". Naszą szkołę reprezentowały Julia Depta, która przeczytała fragment powieści  „ Ziemia obiecana” Władysława Reymonta oraz Julia Kaźmierska.
Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć wystawy prac uczniów oraz  scenografię z epoki., przy której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-26 21:04:58        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

OnkoMikołaje!

???????? Zbliża się wielkimi krokami 6 grudnia a wraz z nim Mikołajki. Wszyscy dobrze wiemy z czym ten dzień się kojarzy????. Jak my lubimy magię świąt????! Oprócz tego, że możemy dostawać, to możemy DAWAĆ❣️!. Dawanie jest przyjemne, obdarowywanie jest przyjemne. Gdy tylko wywołamy uśmiech???? osoby, którą chcemy uszczęśliwić, to i nam się robi cieplutko na serduszku❣️. Dobro wraca, pamiętajmy????! W tym roku mamy zaszczyt wywołać uśmiech u 9letniego Wiktora, chorego na raka mózgu. To nie pierwszy nasz podopieczny. Akcja jest ogólnopolska???? , wymyślona i realizowana co roku przez panią Martę????, wolontariuszkę z oddziałów onkologicznych w Warszawie, oczywiście przy współpracy pielęgniarek, lekarzy z całej Polski. W zorganizowaniu akcji w naszej szkole pomagają od lat uczniowie pod opieką pani Kasi Trajdos. W tym roku do klasy 5b❣️ dołączyła klasa 6b❣️. Uczniowie przygotowali ogrom świątecznych kartek z życzeniami????????. Czytając je, wywołują łezkę w oku????. Życzenia płyną prosto z serca????.
Zapraszamy na blog

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-26 19:26:36        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Trajdos

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia, który w naszej szkole obchodzony był baaaaardzo hucznie. ????????????????????
Wywołał uśmiech na wielu twarzach, zarówno dzieci jak i dorosłych. ☺️????
Zobaczcie sami co działo się od samego rana i kto witał naszych uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. ???????????????? Nasz nowy szkolny przyjaciel ????zrobił furorę ????????????.

2022-11-26 10:09:31        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Nasi chłopcy wicemistrzami województwa w tenisie stołowym

???? ????????????????????♥️????
Na koniec tygodnia super wiadomość!!!
Drużyna w składzie:
Valentyn Aleksiejev ???? ,
Antoni Koziński ????,
Brunon Rotkiewcz????.
po wygraniu w grupie z rówieśnikami z Moszczenicy 3:1???? i Janiszewic 3:1???? w półfinale wygrała z Gorzkowicami 3:1???? i dopiero w finale uległa szkole z Rawy Mazowieckiej 3:0 ????????????. Szczególne podziękowania za przygotowanie chłopców kierujemy do klubu tenisowego UMLKS Radomsko ???? za rozwijanie ich sportowej pasji, do trenera Łukasza Cichuty ???? oraz do Pani Edyty Wardy ???? za poświęcenie czasu i cenne uwagi.

BRAWO CHŁOPAKI ????????????????

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-26 10:09:31        dodał(a): mariola        Autor: p.K. Cichuta