7.06SP_WEATHER_C
SP_1SP_1.SP_3SP_WEATHER_C / SP_2SP_2.SP_7SP_5SP_WEATHER_C
SP_1SP_1.SP_8SP_3SP_WEATHER_C / SP_2SP_2.SP_8SP_1SP_WEATHER_C
SP_1SP_2.SP_3SP_7SP_WEATHER_C / SP_2SP_1.SP_0SP_4SP_WEATHER_C

VII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania dla kl. IV- VI pt. Zaczarowany świat książek

W dn. 22.11.23 r w PSP nr 7 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania przygotowany przez nauczycieli bibliotekarzy PSP nr 4 i PSP nr 7.

W konkursie brały udział szkoły podstawowe z Radomska.

Uczniów oceniało Jury w składzie: Joanna Woźniak – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Radomsku, Renata Barwaśna- Kowalczyk – kierownik oddziału dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku oraz Agnieszka Kostrzewa – logopeda PSP nr 4 w Radomsku.

W toku rywalizacji uczniowie zajęli następujące miejsca:

Mistrz pięknego czytania: Oksana Rząsowska z PSP nr 1

I miejsce: Justin Nems z PSP nr 7, Zofia Sukiennik z PSP nr 2, Magdalena Tkacz z PSP 4

II miejsce: Kinga Jurczyk z PSP nr 8, Julia Kowalczyk z PSP nr 5, Maksymilian Leszczyk z PSP 9

III miejsce: Aleksandra Kowalczyk z PSP nr 3, Julia Piwowarczyk z PSP nr 6 oraz Oliwier Wawrzyniak z PSP 10

Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i książkami.

Gratulujemy!