11.99SP_WEATHER_C
SP_1SP_0.SP_5SP_1SP_WEATHER_C / SP_2SP_3.SP_4SP_2SP_WEATHER_C
SP_9.SP_1SP_1SP_WEATHER_C / SP_2SP_1.SP_8SP_6SP_WEATHER_C

Klub Pożeraczy Książek

W I semestrze 2023/24 r. biblioteka szkolna zaprosiła uczniów naszej szkoły do zabawy w „Klub Pożeraczy Książek”.

Do klubu prawdziwych czytelników wstąpiło 78 dzieci, które czytały książki i zdobywały kolejne poziomy, by zostać Pożeraczem Książek. Po drodze czekały ich wyzwania, a w końcu po przeczytaniu książek i zrealizowaniu wyzwań dostały tytuł  „Pożeracza Książek” oraz nagrody.

Bonusy, które zdobyli uczniowie uczestnicząc w akcji czytelniczej „Klub Pożeraczy Książek” to punkty z zachowania na koniec semestru oraz nagrody książkowe i zakładki do książek za najciekawiej zrealizowane wyzwania.

Uczniowie nagrodzeni książkami:

Zuzanna Sobczyk kl. IV c

Lena Kamieniak kl. IV d

Alicja Piotrowska kl. IV d

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w „Klubie Pożeraczy Książek” w następnym semestrze!

Zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Nauczycielki bibliotekarki