7.7°C
3.69°C / 6.85°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Drugie miejsce w powiecie w zawodach w piłkę ręczną chłopców

Na drugim miejscu w powiecie zawody w piłkę ręczną zakończyli chłopcy z naszej szkoły. Po wyrównanym meczu finałowym, w którym prowadziliśmy całe spotkanie musieliśmy uznać wyższość szkoły z Kamieńska. Mecz zakończył się wynikiem 3:2, a zwycieską bramkę Kamieńsk rzucił na 30 sekund przed końcem meczu. Ogromne brawa za wolę walki i zaangażowanie należą się
Oliwierowi Barańskiemu
Mateuszowi Borynyakowi
Ernestowi Bugajczykowi
Kacprowi Fidze
Antkowi Kozińskiemu
Tymonowi Łapecie
Piotrkowi Gąsiorkowi
Cyrylowi Struzikowi
Valentynowi Aleksiejev

Gratulacje należą się również Panu Łukaszowi Cichucie.