7.7°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Wicemistrzowie naszego województwa

Drugi raz z rzędu tenisiści stołowi z naszej szkoły na podium Mistrzostw województwa łódzkiego.
Drużyna w składzie Valentyn Aleksiejev, Antoni Koziński i Kacper Figa po raz drugi została wice mistrzami naszego województwa ulegając tylko w finale szkole podstawowej w Rasach.
W fazie grupowej wygraliśmy pojedynki z SP 149 Łódź, SP Moszczenica, a w półfinale z SP nr 9 w Skierniewicach. Wszystkie mecze zakończyły się wynikami 3:0 dla nas. Sukces tym większy że uzyskaliśmy prawo startu w Mistrzostwach Polski.