7.7°C
3.69°C / 6.85°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Nasze dziewczyny mistrzyniami powiatu w piłce ręcznej

W poniedziałek 20.11 w Kamieńsku odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt - Igrzyska Dzieci. Nasze dziewczęta wygrały z PSP 6 4:0, z PSP Radziechowice 2:1 i z PSP Kamieńsk 5:1. Zdobyły komplet punktów i zostały mistrzyniami powiatu. Najwięcej bramek w całym turnieju zdobyła Agata Węgrzyńska - 10. Skład drużyny:
Iga Stępień
Iga Ciupińska
Kaja Andrzejczyk
Olga Jachimczak
Nicola Sukiennik
Hania Nycz
Oliwia Łyczkowska
Ala Kulka
Lena Zborowska
Agata Węgrzyńska
Lena Zbroja
Julia Firek
Opiekun drużyny Jacek Jasnos. Gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinałach województwa.