9.13SP_WEATHER_C
-SP_2.SP_4SP_WEATHER_C / SP_7.SP_5SP_9SP_WEATHER_C
-SP_0.SP_0SP_9SP_WEATHER_C / SP_8.SP_2SP_5SP_WEATHER_C

Innowacja pedagogiczna - eduAKCJA medialna w PSP7

Nazwa innowacji pedagogicznej:  „eduAKCJA medialna w PSP7”

Innowację realizują: mgr Mariola Pokropska, mgr Agnieszka Prudło, mgr Karolina Wolska

Czas trwania:  01.09.2023- 26.01.2024

Innowacja „eduAKCJA medialna w PSP7” to działania związane z realizacją edukacji medialnej. Mają one na celu kształtowanie umiejętności korzystania przez uczniów ze środków masowego przekazu i rozwijanie praktycznych kompetencji w obszarze korzystania z mediów, także tych cyfrowych. Innowacją pedagogiczną zostali objęci uczniowie klas 5b, 6a, 6b, 7b.

Dzięki udziałowi w programie „eduAKCJA medialna w szkole” nauczyciele wzmocnią swoje kompetencje metodyczne, które pomogą bardziej zaangażować uczniów i uczyć ich twórczego myślenia z wykorzystaniem środków masowego przekazu.