9.13SP_WEATHER_C
-SP_2.SP_4SP_WEATHER_C / SP_7.SP_5SP_9SP_WEATHER_C
-SP_0.SP_0SP_9SP_WEATHER_C / SP_8.SP_2SP_5SP_WEATHER_C

Poczta Walentynkowa

Rusza szkolna poczta walentynkowa dla całej społeczności szkolnej.
Jeśli masz swoją Walentynkę, ktoś Ci się podoba lub po prostu kogoś lubisz, nie czekaj! Przygotuj Walentynkę. Pamiętaj, żeby napisać do kogo ma trafić Twoja kartka- imię, nazwisko i klasa. Zaadresowane życzenia należy wrzucać do skrzynek pocztowych, które znajdują się w szatni. Rozdanie Walentynek 14 lutego.
 Pozdrawiamy Samorząd Uczniowski