8.11SP_WEATHER_C
SP_8.SP_2SP_6SP_WEATHER_C / SP_1SP_8.SP_5SP_6SP_WEATHER_C
SP_9.SP_6SP_4SP_WEATHER_C / SP_1SP_9.SP_4SP_1SP_WEATHER_C

Mistrzostwa Radomska w piłce ręcznej dziewcząt - Igrzyska Dzieci

W dniu wczorajszym w hali przy PSP6 odbyły się mistrzostwa Radomska w piłce ręcznej dziewcząt - Igrzyska Dzieci.
Do turnieju przystąpiło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała z PSP9 6:0, w drugim z PSP 10, 10:1.
W finale wygrały z PSP6 5:0, tym samym zajmując I miejsce.
Skład naszej drużyny:
Kaja Andrzejczyk,
Iga Ciupińska,
Olga Jachimczak (dziś nie mogła zagrać ze względu na występ na Akademii, ale w zawodach powiatowych wystąpi),
Oliwia Łyczkowska,
Julia Firek,
Alicja Kulka,
Iga Stępień,
Agata Węgrzyńska,
Lena Zborowska,
Nicola Sukiennik,
Lena Zbroja,
Hania Nycz.
Najwięcej bramek w całym turnieju zdobyła Alicja Kulka -10 i Agata Węgrzyńska -9.
Opiekun drużyny: Jacek Jasnos.
Serdecznie Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia za tydzień, na mistrzostwach powiatu.