7.7°C
3.69°C / 6.85°C
4.35°C / 11.43°C
8.44°C / 14.86°C

Miejskie zawody piłki ręcznej drużyna chłopców z siódemki

Bilansem 17:2 zakończyła miejskie zawody piłki ręcznej drużyna chłopców z siódemki. W pokonanym polu pozostawilismy drużyny z PSP 6 2:0, PSP 5 7:2 i PSP 1 8:0. Szkołę reprezentowali: Valentyn Aleksiejev, Antoni Koziński, Mateusz Borynyak, Ernest Bugajczyk, Kacper Figa, Tymon Łapeta, Fabian Pirek, Oliwier Barański i Cyryl Struzik. Opiekun Łukasz Cichuta. Kolejne zawody odbędą się w Kamieńsku 22 listopada. Gratulujemy i życzymy powodzenia.