16.69SP_WEATHER_C
SP_4.SP_9SP_1SP_WEATHER_C / SP_9.SP_4SP_7SP_WEATHER_C
SP_2.SP_9SP_4SP_WEATHER_C / SP_6.SP_6SP_WEATHER_C

Dzień Kropki w Naszej szkole

Dziś w Naszej Szkole obchodziliśmy "Dzień Kropki". Jest to dzień kreatywności, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji, odwagi oraz odkrywamy swoje mocne strony, a przede wszystkim świetnie się przy tym bawimy. Uczniowie przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł, grali w memory, bingo, otrzymując pamiątkowe dyplomy. Stworzyli także skrzydła mocy .Wspaniałe efekty wszystkich prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach. Po szkolnych obchodach Dnia Kropki wiemy jedno, każdy z Naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.