16.69SP_WEATHER_C
SP_4.SP_9SP_1SP_WEATHER_C / SP_9.SP_4SP_7SP_WEATHER_C
SP_2.SP_9SP_4SP_WEATHER_C / SP_6.SP_6SP_WEATHER_C

Wycieczka klasy 3a i 3b

W poniedziałek 19.06.2023r. klasy 3a i 3b wyjechały na południe Polski, aby odkrywać tajemnice Ojcowskiego Parku Narodowego. Dodatkowo dzieci zwiedziły komnaty zamku w Pieskowej Skale. Niesamowite wrażenie zrobiła niezwykła skala Maczuga Herkulesa. Przechodząc przez Bramę Krakowską uczniowie wkroczyli w bajkowy świat jaskiń jurajskich. Poznali dwie najciekawsze jaskinie- Łokietka i Nietoperzową. Ta wyprawa dała nam przedsmak wakacji.