18.07SP_WEATHER_C
SP_7.SP_9SP_5SP_WEATHER_C / SP_1SP_8.SP_9SP_4SP_WEATHER_C
SP_1SP_0.SP_1SP_6SP_WEATHER_C / SP_2SP_0.SP_3SP_WEATHER_C

Historyczny sukces

Nasze dziewczęta grały dziś w Półfinałach Mistrzostw Województwa w siatkówce - Igrzyska Dzieci, które odbyły się w Rząśni. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Pierwszy mecz dziewczęta wygrały z Piotrkowem Trybunalskim 2:0 ( 25:17; 25:8), następnie wygrały 2:0 z Bełchatowem (25:10 i 25:6). Ostatni najtrudniejszy mecz ze szkołą z Pajęczna wygrały 2:1 ( 25:17; 24:26 i 15:7). Wielkie GRATULACJE dla DZIEWCZĄT. Już w tej chwili są wśród sześciu najlepszych drużyn naszego województwa.
Skład naszej drużyny:
Agata Węgrzyńska
Iga Ciupińska
Olga Jachimczak
Alicja Kulka
Julia Firek
Lena Zbroja
Oliwia Łyczkowska
Kaja Andrzejczyk
Iga Stępień
Lena Zborowska.
Opiekun drużyny Jacek Jasnos. Kolejny raz dziękujemy klubowi Volley Radomsko za możliwość trenowania siatkówki.
GRATULACJE