PSP 7 RADOMSKO

Ukraina
2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Logo
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2022-10-13 08:20:09        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

3a i 3c w parku rozrywki Mandoria

???? 11 października klasy 3a i 3c były na wspaniałej wycieczce ???? w parku rozrywki Mandoria ????. Dzieci korzystały z fantastycznych atrakcji ????????????️????????️. Obejrzały film 3D ???? pt. "Magiczny globus" . Zabawa była wyśmienita ????, a cały czas towarzyszył nam dobry humor ????. Dzieci zabrały ze sobą mnóstwo wspaniałych wrażeń ????????️????????️????????❤️.

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-12 21:58:03        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Konkurs na logo RR

Regulamin konkursu 

 

2022-10-11 15:21:16        dodał(a): mariola        Autor: p. B. Zbroja

Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Nauczycieli i Uczniów, na specjalne dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się oczywiście 14.10.2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a zatem do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Istotne jest także, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

 

2022-10-10 17:40:05        dodał(a): mariola

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Forum przeciw depresji

2022-10-09 11:42:39        dodał(a): mariola

Sobota na Łazienkowskiej

W sobotę 8 października wyjątkowo liczna czterdziestoosobowa grupa uczniów udała się do Warszawy na Stadion  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dzięki uprzejmości warszawskiego klubu otrzymaliśmy darmowe bilety na ekstraklasowy mecz piłki nożnej LEGII Warszawa z Wartą Poznań. Przy reflektorach oraz  dwudziestotysięcznej publiczności mogliśmy na żywo zobaczyć niezapomniane widowisko. Niemal połowa z nas uczestniczyła w takim wydarzeniu po raz pierwszy, ale jak mówią z pewnością nie po raz ostatni.

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-09 11:42:39        dodał(a): mariola        Autor: p. Z. Solarik

Informacja od Rady Rodziców

List od przewodniczącej RR

2022-10-04 06:29:39        dodał(a): mariola

Uczniowie klasy I d przygotowali wspólnie sałatkę jarzynową

W poniedziałek 3 października uczniowie klasy I d postanowili przygotować wspólnie sałatkę jarzynową.???????????????????? ???? Przynieśli do szkoły różnorodne produkty potrzebne do wykonania sałatki. Przed przystąpieniem do pracy oglądali i nazywali warzywa. Nie zapomniano oczywiście o jajkach. ???????????? Wreszcie każdy kucharz ????‍????????‍????mógł przystąpić do krojenia i siekania produktów. ???? Na zakończenie wszyscy zasiedli do stołu i zjedli wspólną sałatkę. Było pysznie! ????????????

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-03 18:09:04        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Kubala

Spotkanie uczniów klas I z policjantem

3 października 2022 r. odbyło się spotkanie uczniów klas I z Panem aspirantem Dariuszem Trepką. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. ???????????? ????‍♂️Policjant rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniał również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi. Serdecznie dziękujemy za tę lekcję bezpieczeństwa. ☺️

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-03 18:04:42        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Kubala

Czytelniczy sukces Natalii Ciemniewskiej

Natalia Ciemniewska – uczennica klasy 8 C zdobyła tytuł II Wicemistrza Pięknego Czytania podczas X edycji Festiwalu Pięknego Czytania. Konkurs odbył się 29 września w MBP w Radomsku. Adresowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W tym roku wzięło w nim udział niemal 100 uczestników.

Uczniowie odczytywali dwa teksty: samodzielnie wybrany fragment prozy oraz wylosowany fragment utworu, który przygotowała komisja konkursowa.

Pokaż galerię zdjęć

2022-10-02 21:40:50        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Nowakowska