Ukraina
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

2021-03-30 08:21:15        dodał(a): mariola

Zebrania z rodzicami

Przypominam, że w środę 7 grudnia br. odbędą się wywiadówki według harmonogramu:
- godzina 16.30 - klasy 1-3 oraz klasy 7-8
- godzina 17.30 - klasy 4-6

Radosław Bartnik

2022-12-04 19:13:52        dodał(a): mariola        Autor: p. R. Bartnik

Szlachetna Paczka

Jak co roku nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. ????
W tym roku szkolnym wybraliśmy Panią Karolinę z gminy Kamieńsk. Bardzo prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie rzeczowe lub finansowe tej akcji. Czasu jest niewiele, bo Weekend Cudów przypada na 10-11 grudnia 2022 r. Puszka wystawiona będzie na portierni, a dary rzeczowe odbierać będą Panie Woźne.

Akcja trwa do 9. grudnia 2022 r.

Historia Pani Karoliny:

2022-12-04 19:13:52        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Mikołajkowe czapki w PSP7

Aby umilić Nam Dzień Świętego Mikołaja ????????????, zapraszamy całą Społeczność Szkolną, 6 grudnia, we wtorek, do włączenia się w akcję "Mikołajkowe czapki w PSP7". Załóżmy je i z uśmiechem przyjdźmy do szkoły, a na pewno w tym dniu "Święty" o Nas nie zapomni ????????.

Niech się zrobi Mikołajkowo ????????????‍????????.

2022-12-04 19:13:52        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Mikołajkowe Zajęcia

???????????? Mikołaj tuż tuż... ????????, w związku z tym, uczniowie wykonali kreatywne zadania związane z tym Świętem. Wycinali, numerowali i składali brodę. Na koniec, to co najważniejsze, z uśmiechem na twarzy pisali list ✉️ ???? do Świętego Mikołaja, ucząc się adresować kopertę ????.

Teraz to już tylko na Niego czekamy ????????????.

2022-12-04 18:51:35        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Konkurs na najciekawsze przebranie Andrzejkowe

????‍♀️????????????????‍♀️Miło Nam poinformować, że uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wyłonili najciekawsze stylizacje Andrzejkowe.

⭐ W kategorii klas 1-3

???? I miejsce Krzysztof Kułak, kl. 1b;

???? II miejsce Zuzanna Żuwalska, kl. 2c;

???? III miejsce Antonina Grunt, kl. 3c.

⭐ W kategorii klas 4-8

???? I miejsce Mikołaj Garbaciak, kl. 4b;

???? II miejsce Iga Kiejnich, kl. 6b,

???? III miejsce Alan Mielczarek, kl. 7b.

Serdecznie gratulujemy ???????????? zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczniom, a także nauczycielom ????, za piękne kreacje i naprawdę super zabawę ????????????.

2022-12-04 18:48:38        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności

2022-09-13 22:42:05        dodał(a): mariola

Wyniki konkursu fotograficznego „Pokaż, jak czytasz swojemu misiowi”

Z okazji Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas I - VI konkurs fotograficzny „Pokaż, jak czytasz swojemu misiowi”.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem- do biblioteki wpłynęły zdjęcia 32 uczniów, dlatego prace podzielono na dwie kategorie: klasy I- III oraz IV- VI.

Komisja konkursowa w składzie:
Pan Dyrektor- Radosław Bartnik
Panie bibliotekarki- Małgorzata Fimowicz- Bednarska, Małgorzata Szyda
nagrodziła najbardziej oryginalne zdjęcia:

2022-12-01 19:10:38        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

Dzień Pluszowego Misia - kodowanie na ekranie

25 listopada obchodzony był w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie z tej okazji przyszli w ciekawych strojach oraz przynieśli ze sobą swoje ulubione pluszaki. Na lekcji informatyki najmłodsi pisali dyktando graficzne, za pomocą wirtualnej maty do kodowania zakodowali misia. Przy okazji wykazali się świetną znajomością symetrii, gdyż na koniec lekcji  zakodowali swojego misia, zachowując symetrie.

2022-12-01 19:00:14        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

VI Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

???? Dnia 29 listopada 2022 r. w PSP nr 4 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania, zorganizowany wspólnie przez nauczycieli bibliotekarzy PSP nr 4 i PSP nr 7.
Zaproszonych gości i uczestników powitali dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół PSP nr 4 – pani Izabela Iwanowicz i PSP nr 7 pan Radosław Bartnik.
W Konkursie wzięło udział 17 uczniów radomszczańskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Milena Mrozińska z kl. 5c i Justin Nems z kl. 4a.
Milena przeczytała fragment powieści Ewy Nowak pt. „Środek kapusty” zaś Justin Nems fragment powieści Sempe i Gościnnego pt. „Wakacje Mikołajka”.

Pokaż galerię zdjęć

2022-11-30 14:09:32        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Fimowicz - Bednarska