10.15SP_WEATHER_C
SP_4.SP_7SP_8SP_WEATHER_C / SP_1SP_4.SP_2SP_8SP_WEATHER_C
SP_6SP_WEATHER_C / SP_1SP_6.SP_3SP_3SP_WEATHER_C

IV Ogólnopolski Charytatywny Dzień Piżamy w Szkole

IV Ogólnopolski Charytatywny Dzień Piżamy w Szkole - Obudź w sobie Anioła.
W dniu 26 września 2024 r. w naszej szkole zorganizowany został „Dzień Piżamy”. Była to ogólnopolska akcja charytatywna pod patronatem Fundacji Gdy Liczy się Czas.
Dlaczego piżama?
Ponieważ standardowym ubraniem dziecka przebywającego w szpitalu jest właśnie piżama. A my włożyliśmy ją na znak solidarności z wszystkimi małymi pacjentami. Był to z naszej strony mały gest, a tak wiele znaczący.

„Dzień Piżamy”, to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię.

Każdy z nas może obudzić w sobie anioła i pomagać. Pomagajmy! Pomaganie uskrzydla.

Bardzo się cieszymy, że Uczniowie i Nauczyciele tak chętnie wzięli udział w tej akcji.

Wszystkim Darczyńcom baaardzo dziękujemy.

Pamiętajmy, że dobro wraca!

Dzięki ofiarności naszych Darczyńców udało się zebrać 1066.24zl.