17.6SP_WEATHER_C
SP_1SP_7.SP_7SP_3SP_WEATHER_C / SP_3SP_0.SP_2SP_3SP_WEATHER_C
SP_1SP_8.SP_3SP_1SP_WEATHER_C / SP_2SP_9.SP_0SP_2SP_WEATHER_C

Podsumowanie akcji w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

W czasie trwania w naszej szkole Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbyły się następujące konkursy:
I. Konkurs na Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia.
Konkurs odbywał się w dniach 9-20.X w poszczególnych klasach III-VIII. Polegał na rozwiązaniu mini testu składającego się z pięciu przykładów, które należało rozwiązać na czas. Mistrzami klas zostali:
Klasa III a
HUBERT KOKOSZKA
Klasa VIII b
JULIAN MIARKA
17 listopada odbędzie się kolejny etap tego konkursu wyłaniający spośród mistrzów klas tym razem MISTRZA SZKOŁY!!!
II. Konkurs na wiersz o tabliczce mnożenia.
Konkurs dedykowany był wszystkim „wierszokletom”. Chętni uczniowie mięli za zadanie napisać wiersz o tabliczce mnożenia. Dziękujemy odważnym za zainteresowanie trudnym dość tematem i stworzenie pięknych wierszy.
Zwycięzcą w tym konkursie zostają ….
Maja Sadlińska i Nadia Marcinkowska z klasy IVB
III. Konkurs na dekoracje klas
Dekoracje klas to kolejne zadanie dla uczniów. Tym razem w grupie pod czujnym okiem wychowawcy dzieciaki miały za zadanie ustroić tabliczkowo- jesiennie swoje tablice w sali. Jedni udekorowali drzwi (chyba z przyzwyczajenia) a inni tablice. Tak czy tak, ponieważ jesteśmy wzrokowcami, mamy nadzieję, że poprzez takie działanie utrwaliły nam się trudne działania matematyczne i zostaną na długo w naszych główkach.
Zwycięzcami w tym konkursie zostają:
KATEGORIA KLAS I-III
KLASA 2B i 3B
KATEGORIA KLAS IV-VIII
KLASA 5A
Nagrody zostaną rozdane po 17 listopada!!!
Katarzyna Trajdos
Agnieszka Jędrzejczyk