17.59SP_WEATHER_C
SP_1SP_1.SP_5SP_7SP_WEATHER_C / SP_2SP_3.SP_1SP_3SP_WEATHER_C
SP_1SP_5.SP_0SP_3SP_WEATHER_C / SP_3SP_0.SP_1SP_7SP_WEATHER_C

Bal karnawałowy 2024

Dziś, mimo soboty, w naszej szkole było głośno i kolorowo. To za sprawą balu karnawałowego, na którym wspaniale się bawiliśmy. Oprócz tańców i konkursów było mnóstwo atrakcji m.in. loteria fantowa, malowanie twarzy, tatuaże, dmuchany zamek czy trampolina. Można było także posmakować dań regionalnych oraz słodkich wypieków. Ten dzień uświetnił także pokaz iluzjonisty. To był wspaniały czas w naszej szkole, który zapamiętamy na długo.