Klaudia Pichit najlepsza!

Takiego rozpoczęcia ferii naprawdę nie spodziewaliśmy się. Właśnie dziś ogłoszone zostały wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego “Two colours One people” zorganizowanego przez Gimnazjum nr 3 w Łukowie. Najlepszą pracą okazała się ta, przygotowana przez reprezentantkę klasy europejskiej - Klaudię Pichit!

2016-02-18 08:15:42        dodał(a): mariola

Konkurs kuratoryjny z WOS-u

Baaaardzo miła wiadomość na początku lutego, tuż przed feriami. Reprezentanci klasy europejskiej “IIIA” - Martyna Iwanowicz, Klaudia Pichit, Hubert Dziadkiewicz awansowali do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z wiedzy o społeczeństwie, tym samym, uzyskali tytuł minimum finalisty! GRATULACJE!

2016-02-18 08:13:29        dodał(a): mariola

Dzień Serdeczności i Walentynki

10 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Serdeczności. Uczniowie klas 4 – 6 PSP przyszli do szkoły w stroju w kolorze czerwonym lub z czerwonymi dodatkami. Na przerwach słuchali muzyki, nawiązującej do tematu dnia.
Wszystkie klasy tego dnia ozdobiły drzwi sal w klimacie walentynkowym.

2016-02-10 17:03:44        dodał(a): mariola

Zapusty 2016

Dziś Nasza Szkoła była organizatorem miejskich Zapustów 2016. Korowód przebierańców przemaszerował ulicami Radomska do MDK, gdzie można było obejrzeć przedstawienie ostatkowe w wykonaniu naszych uczniów PSP nr 7 oraz skosztować pysznych wypieków. W zapustach udział wzięły dzieci i młodzież z radomszczańskich szkół i mieszkańcy Radomska.

2016-02-03 23:27:15        dodał(a): mariola

Okuliści dla Afryki

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej "Okulisci dla Afryki". Głównym organizatorem w Radomsku był Ekonomik. Celem akcji było zebranie nieuszkodzonych okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Naszym uczniom w bardzo krótkim czasie udało się zebrać ponad 170 par i nadal zbieramy Emotikon smile. Bardzo dziękujemy wszystkim "Dobrym Serduszkom" p. Borowiecka-Grzywacz i p. Trajdos.

2016-02-03 19:43:58        dodał(a): mariola

Konkurs na matematyczną ozdobę choinkową

W miesiącu grudniu został zorganizowany konkurs dla uczniów klas V-VI na "Najładniejszą matematyczną ozdobę choinkową". Bombki należało wykonać dowolną techniką ale był jeden warunek, musiały być złożone z figur geometrycznych lub brył. Uczniowie wykazali się wspaniałą kreatywnością i dużym zaangażowaniem. Organizatorami konkursu byli p. Trajdos i p. Żak. A o to rezultaty ich pracy.

2016-02-03 19:02:52        dodał(a): mariola

Nowy plan

Nowy plan obowiązujący od 1 lutego (poniedziałek)

Plan

2016-01-31 15:23:50        dodał(a): mariola

Szkolne prawybory

Dziś przeprowadziliśmy w szkole prawybory prezydenckie w związku z wyborami prezydenta Radomska w dniu 07.02. Wybory przeprowadziła komisja wyborcza w składzie: Zofia Kowalczyk, Julia Rochowska, Julia Grzędowska, Karolina Kubik.

2016-01-31 13:00:46        dodał(a): mariola

Dzień Patrona

W czwartek 28 stycznia w naszej szkole jak co roku świętowaliśmy Dzień Patrona. Uczniowie klasy VIa oraz IVb przygotowali akademię upamiętniającą postać Romualda Traugutta. Po części artystycznej podsumowane zostało I półrocze, prymusi klas oraz prymus szkoły IV-VI otrzymali z rąk p. dyrektor dyplomy uznania i drobny upominek ufundowany przez SU PSP7. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2016-01-28 21:33:45        dodał(a): mariola

WOŚP

10 stycznia kolejny raz zagraliśmy z Jurkiem Owsiakiem. Rodzice, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zorganizowali i przeprowadzili w MDK akcję Szczęśliwy los WOŚP. Zebrane w ten sposób pieniądze zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

2016-01-19 18:29:45        dodał(a): mariola