Zapusty 2016

Dziś Nasza Szkoła była organizatorem miejskich Zapustów 2016. Korowód przebierańców przemaszerował ulicami Radomska do MDK, gdzie można było obejrzeć przedstawienie ostatkowe w wykonaniu naszych uczniów PSP nr 7 oraz skosztować pysznych wypieków. W zapustach udział wzięły dzieci i młodzież z radomszczańskich szkół i mieszkańcy Radomska.

Dziś Nasza Szkoła była organizatorem miejskich Zapustów 2016. Korowód przebierańców przemaszerował ulicami Radomska do MDK, gdzie można było obejrzeć przedstawienie ostatkowe w wykonaniu naszych uczniów PSP 7 oraz skosztować pysznych wypieków. W zapustach udział wzięły dzieci i młodzież z radomszczańskich szkół i mieszkańcy Radomska. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za przygotowanie przepysznych pączków, faworków, oponek i babeczek, którymi zachwycali się wszyscy uczestnicy imprezy.

2016-02-03 23:27:15        dodał(a): mariola