Szkolne prawybory

Dziś przeprowadziliśmy w szkole prawybory prezydenckie w związku z wyborami prezydenta Radomska w dniu 07.02. Wybory przeprowadziła komisja wyborcza w składzie: Zofia Kowalczyk, Julia Rochowska, Julia Grzędowska, Karolina Kubik. Uczniowie oddawali głosy na jednego z sześciu kandydatów: Ewa Drzazga, Jarosław Ferenc, Jacek Gębicz, Wiesław Kamiński, Jacek Rak, Magdalena Spólnicka.

Miło nam poinformować, że frekwencja wyborcza wśród uczniów PG 3 wyniosła 83 %. O tym, na kogo głosowała młodzież poinformujemy po zakończeniu ciszy wyborczej w dniu wyborów.

Zobacz galerię zdjęć.

2016-01-31 13:00:46        dodał(a): mariola