Okuliści dla Afryki

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej "Okulisci dla Afryki". Głównym organizatorem w Radomsku był Ekonomik. Celem akcji było zebranie nieuszkodzonych okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Naszym uczniom w bardzo krótkim czasie udało się zebrać ponad 170 par i nadal zbieramy Emotikon smile. Bardzo dziękujemy wszystkim "Dobrym Serduszkom" p. Borowiecka-Grzywacz i p. Trajdos.

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej "Okulisci dla Afryki". Głównym organizatorem w Radomsku był Ekonomik. Celem akcji było zebranie nieuszkodzonych okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Naszym uczniom w bardzo krótkim czasie udało się zebrać ponad 170 par i nadal zbieramy Emotikon smile. Bardzo dziękujemy wszystkim "Dobrym Serduszkom" p. Borowiecka-Grzywacz i p. Trajdos.

2016-02-03 19:43:58        dodał(a): mariola