Dzień Serdeczności i Walentynki

10 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Serdeczności. Uczniowie klas 4 – 6 PSP przyszli do szkoły w stroju w kolorze czerwonym lub z czerwonymi dodatkami. Na przerwach słuchali muzyki, nawiązującej do tematu dnia.
Wszystkie klasy tego dnia ozdobiły drzwi sal w klimacie walentynkowym.

Wszystkie klasy tego dnia ozdobiły drzwi sal w klimacie walentynkowym.

W "serdecznym zakątku", który znajdował się w świetlicy, można było  zdobyć za prawidłową odpowiedź na serdeczne pytanie (na przerwach po 3,4 lekcji) słodkie serduszko, które zostały wykonane własnoręcznie przez uczniów klasy Va pod okiem p. I. Kruszewskiej oraz p. M. Pokropskiej i upieczone w szkole.
Ponadto w drugim serdecznym zakątku, który znajdował sie na dolnym korytarzu chętne osoby wpisywały w "serdeczny album" coś od serca. Zorganizowano także "POCZTĘ WALENTYNKOWĄ" a uczniowie przygotowali kartki walentynkowe dla swoich sympatii i nie tylko. Kartki te rozdane zostaną w piątek, tuż przed feriami.

Organizatorami całej imprezy były p. Ewa Kaczka, p. Mariola Pokropska, p. Agnieszka Prudło, p. Iwona Kruszewska oraz p. Bożena Wawrzyńczak.

2016-02-10 17:03:44        dodał(a): mariola