Ekopracownia pod chmurką

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku została laureatem Konkurs pn. „Ekopracownia pod chmurką”. W ramach Konkursu zostanie utworzony przy szkole punkt dydaktyczny "Ogród siedmiu zmysłów".

Zadanie będzie realizowane przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

2019-02-07 17:25:54        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

Szkolne obchody DBI "Działajmy Razem!"

5 lutego, już po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), który ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Tego dnia w całej szkole pojawiły się plakaty z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu oraz plakaty informujące, że wspieramy ten dzień, zachęciliśmy uczniów do ubrania stroju w kolorze niebieskim, który miał na celu zwrócenie uwagi na problemy związane z przemocą i cyberprzemocą.

2019-02-06 22:29:10        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

Szkolne Obchody Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 4 lutego o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny w wykonaniu aktorów z klas 0-III.

2019-02-06 19:03:47        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewskaa

Bal karnawałowy

W sobotę – 2 lutego 2019 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych, nie tylko z naszej szkoły, ale i z terenu  miasta, w ramach integracji środowiska lokalnego. Zabawę prowadziły panie animatorki. Były pląsy, tańce, zabawy z chustą animacyjną.  Jak co roku oblegany przez dzieci był zamek dmuchany.

2019-02-06 19:03:47        dodał(a): mariola        Autor: p. D. Kondzielewska

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie

Którego dnia grudnia są zawsze wręczane nagrody Nobla? Najdłuższe, całkowite zaćmienie Księżyca w obecnym stuleciu, miało miejsce w 2018, w lipcu czy w sierpniu? Rok 2018 został ogłoszony m.in. rokiem jednego z powstań. Którego? Podaj nazwy co najmniej dwóch państw europejskich, których nazwy są tożsame z nazwą ich stolicy.

2019-02-04 21:56:36        dodał(a): mariola

NOWY PLAN!!!

NOWY PLAN OBOWIĄZUJĄCY OD 28 STYCZNIA 2019 (poniedziałek)

2019-01-25 11:49:00        dodał(a): mariola

Dzień Patrona - Romualda Traugutta

23 stycznia br. nasza społeczność obchodziła Dzień Patrona - Romualda Traugutta. Uczniowie zebrali się w hali sportowej, aby uczcić 156 rocznicę Powstania Styczniowego, którego ostatnim dyktatorem był Traugutt. Podczas uroczystej akademii przemówienie wygłosił dyrektor Radosław Bartnik. Wprowadził uczniów w okoliczności wybuchu powstania oraz zapoznał z historią walk, jakie toczyły się wówczas na terenie Radomska i okolic.

2019-01-29 21:08:08        dodał(a): mariola        Autor: p. B. Wawrzyńczak

Bal karnawałowy

2019-01-25 11:49:00        dodał(a): mariola

Turniej VI Ligi Młodziczek

Turniej VI Ligi Młodziczek odbył się w dniu 27.01.2019 w Wieluniu.
W pierwszym meczu siatkarki z Radomska grały z Libero Pajęczno. Po wygranej w pierwszym secie, w drugim wygrywały 19:12 jednak to Pajęczanki wygrały II seta. W tie-breaku czyli secie dodatkowym był wynik 15:12 dla Pajęczna. W drugim meczu siatkarki z Radomska grały o utrzymanie w grupie V z UKS Zduńska Wola.

2019-01-27 18:43:14        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Kruszewski

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

Specjalny list dotyczący niebezpieczeństwa zażywania substancji psychoaktywnych skierowali do rodziców i opiekunów Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas oraz Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk.. To ważny problem zarówno przy okazji rozpoczynających się ferii zimowych, jak i całego roku szkolnego.

2019-01-17 09:18:13        dodał(a): mariola