PSP 7 RADOMSKO

Turniej VI Ligi Młodziczek

Turniej VI Ligi Młodziczek odbył się w dniu 27.01.2019 w Wieluniu.
W pierwszym meczu siatkarki z Radomska grały z Libero Pajęczno. Po wygranej w pierwszym secie, w drugim wygrywały 19:12 jednak to Pajęczanki wygrały II seta. W tie-breaku czyli secie dodatkowym był wynik 15:12 dla Pajęczna. W drugim meczu siatkarki z Radomska grały o utrzymanie w grupie V z UKS Zduńska Wola.

W tym meczu bez żadnych wątpliwości w setach wygrały 2:0 a wyniki szczegółowe tego meczu to: 25:13 oraz 25:15. W drużynie z Radomska grały: Aleksandra Klekot - kapitan zespołu, Julia Sojczyńska, Katarzyna Waloszczyk, Natalia Lis, Aleksandra Wieczorek, Aleksandra Kołodziejczyk, Agata Stępień, Agata Smędzik, Magdalena Gancarczyk,Natalia Piotrowska oraz Aleksandra Bednarczyk.
Ostatni turniej kończący Ligę Młodziczek odbędzie się 10.02.2019. Trenerem zespołu UMLKS Radomsko jest Sławomir Kruszewski.