Bal karnawałowy

W sobotę – 2 lutego 2019 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych, nie tylko z naszej szkoły, ale i z terenu  miasta, w ramach integracji środowiska lokalnego. Zabawę prowadziły panie animatorki. Były pląsy, tańce, zabawy z chustą animacyjną.  Jak co roku oblegany przez dzieci był zamek dmuchany.

Nie mniejszym powodzeniem cieszyły się stoiska z ciastami, napojami, pysznymi daniami regionalnymi, a także malowaniem twarzy oraz trampolina. Dzieci nie zawiodły, ubrane w stroje maskaradowe świetnie się bawiły do samego końca. Z najmłodszymi pociechami bawili się również rodzice.  Już teraz serdecznie  zapraszamy na następny bal karnawałowy dla dzieci, który odbędzie się w przyszłym roku - 2020 !

2019-02-06 19:03:47        dodał(a): mariola        Autor: p. D. Kondzielewska