Spotkanie z Panią Poseł Anną Milczanowską

Trwają nasze spotkania w ramach projektu “Radomszczańska Szkoła Liderów - Po drabinie”, przypominamy, aktualnie realizujemy pierwszy szczebel projektu - “Opowiedz mi, a zapamiętam”, czyli cykl spotkań z różnymi osobami ze świata polityki, kultury, samorządu, mediów.

2016-11-09 00:17:31        dodał(a): mariola

Warsztaty dla uczniów klas IV w ramach mPotęgi

W dniach 3-7 listopada zorganizowane zostały przez pedagoga szkolnego warsztaty w ramach projektu "mPotęga" dla uczniów klas IV PSP pod hasłem "Jak się uczyć, aby umieć? Style uczenia się". Podczas zajęć uczniowie, pracując w grupach, wskazywali, co im przeszkadza lub pomaga w uczeniu się, następnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami na forum klasy, tym samym można było wskazać wiele podobieństw,
2016-11-08 15:54:48        dodał(a): mariola

Zakończone Mistrzostwa w szachach

Zakończyły się Mistrzostwa PSP 7 w szachach. Mistrzem został Bartek Trajdos, drugie miejsce zajął Krzysztof Wtorkowski - obaj z klasy IVa. Trzecie miejsce zajęli Weronika Wtorkowska (VIa) i Hubert Grabowski (Vb). Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w Mistrzostwach Radomska.

2016-11-08 15:54:48        dodał(a): mariola

Turniej warcabowy

W październiku i listopadzie  w świetlicy naszej szkoły odbywa  się w ramach projektu mPotęga turniej warcabowy. O zwycięskie puchary walczy 40 uczestników szkoły podstawowej. Rozegrano już kilkanaście rund. Kto zwycięży? Walka toczy się zaciekle. Poinformujemy Was o zwycięzcach w najbliższych dniach.

2016-11-05 21:25:02        dodał(a): mariola

Dzień wolny

Dyrekor ZSG 7 informuje, że 31 października (poniedziałek)

jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Świetlica czynna będzie w godzinach od 8.00 do 16.00

2016-10-27 21:52:08        dodał(a): mariola

750 róż dla Radomska

Czwartkowe przedpołudnie miało dziś dla nas różany kolor…i zapach, a wszystko za sprawą niecodziennej akcji w ramach obchodów 750-lecia urodzin Miasta Radomska - sadzenia róż przy Alejach Jana Pawła II. W akcji zorganizowanej przez Urząd Miasta w Radomsku, udział wziął Prezydent dr Jarosław Ferenc, zaproszeni goście, mieszkańcy.

2016-10-27 21:35:58        dodał(a): mariola

Mistrzostwa Gimnazjum w szachach

Zakończyły się Mistrzostwa Gimnazjum w szachach. Pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Gimnazjum zdobył Mateusz Chudek. Kolejne miejsca zajęli 2. Igor Olejarczyk 3. Michał Witczak 4. Katarzyna Nalepa. Wymienieni uczniowie będą reprezentowali nasze Gimnazjum w Mistrzostwach Radomska, 9 Listopada.

2016-10-27 05:54:15        dodał(a): mariola

O dziennikarstwie telewizyjnym w NTL-u

Kontynuujemy nasze działania w ramach projektu “Radomszczańska Szkoła Liderów - Po drabinie”. Przypomnijmy, że aktualnie realizujemy pierwszy szczebel projektu - “Opowiedz mi, a zapamiętam”, czyli cykl spotkań z różnymi osobami ze świata polityki, kultury, samorządu, a także właśnie mediów. Tym razem wybór padł na Telewizję NTL Radomsko.

2016-10-25 07:31:44        dodał(a): mariola

Konkurs numizmatyczny

W czwartek 20 października w II LO odbył się Konkurs numizmatyczny, nasza uczennica Olga Ciapińska z II d zajęła I miejsce, a II miejsce ex eqo zajęli Kacper Spałka z III d i Dariusz StanikowskiII c. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 13 listopada w MDK podczas uroczystej sesji numizmatycznej połączonej z wykładem na temat historii grosza.

2016-10-24 15:33:50        dodał(a): mariola

Konsultacje