Dzień Uśmiechu 2016

2016-09-20 22:38:55        dodał(a): mariola

Zaczytani

To już druga edycja ogólnopolskiej akcji ZACZYTANI. Książki z pierwszej edycji trafiły do CZMP w Łodzi .Druga edycja będzie trwała od października do maja 2017. Wszystkie informacje  na temat akcji znajdują się  na stronie zaczytani.org.

2016-09-19 23:47:14        dodał(a): mariola

Dyskoteka

We wtorek uczniowie klas IV-VI PSP i I-III PG bawili się na dyskotece zorganizowanej z okazji Dnia Chłopaka. Imprezę poprowadził DJ Lemon. Zachęcamy do wspólnej zabawy na kolejnych imprezach.

2016-09-14 00:19:09        dodał(a): mariola

Zestawy podręczników

Zestaw podręczników PSP na rok szkolny 2016/2017

Zestaw podręczników PG na rok szkolny 2016/2017

Wszystkie podręczniki kupują jedynie uczniowie klas VI i III PG3,

pozostali jedynie książki do religii

2016-06-25 22:57:06        dodał(a): mariola

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17 odbędzie się

w czwartek 1 września według następującego porządku:

- godz. 7.30 – msza święta w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

- godz. 9.00 – rozpoczęcie dla uczniów klas V-VI PSP i I – III PG

- godz. 10.30 – rozpoczęcie dla klas 0 – IV PSP.

2016-08-23 23:46:07        dodał(a): mariola

Rekordowa trzecia edycja mPotęgi

Rekordowa trzecia edycja mPotęgi: 1,2 mln zł na edukację matematyczną. Najlepsi walczą o głosy internautów i dodatkową Nagrodę Publiczności.

Fundacja mBanku rozstrzygnęła III edycję programu grantowego mPotęga. Tegoroczna, ogólnopolska, edycja była rekordowa: nagrodzono aż 210 z 880 nadesłanych wniosków. Łączna kwota przyznanych grantów jest ponad trzykrotnie wyższa niż w ubiegłym roku i sięgnęła 1,2 mln zł. Dodatkowo, do 8 lipca br. trwa internetowe głosowanie na najlepsze projekty, które otrzymają nagrodę publiczności w wysokości 5 tys. zł. Głosy można oddawać na stronie: http://glosowanie.mpotega.pl/projekty

2016-06-30 23:44:50        dodał(a): mariola

Radomszczańska Szkoła Liderów “Po Drabinie”

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że już od września 2016 r. rozpoczniemy realizację nowego projektu ph. “Radomszczańska Szkoła Liderów - Po Drabinie” w ramach programu “Bank Ambitnej Młodzieży”, którego organizatorem jest Fundacja Banku Zachodniego WBK.

2016-06-21 08:31:26        dodał(a): mariola

Zaczytani - podziękowania

Dzięki Wam rodzicom i dzieciom klas O – VI PSP z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego nr 7 w Radomsku,  możemy szerzyć idee czytelnictwa wśród najmłodszych pacjentów oraz tworzyć społeczne biblioteki w placówkach medycznych na terenie całego kraju. Składam serdecznie  podziękowania za współpracę, okazane zaufanie oraz wiarę w drugiego człowieka.

2016-06-21 08:31:26        dodał(a): mariola

Konkurs Znajomości Języka Niemieckiego ADLER

Dnia 14 czerwca odbył się w gimnazjum Konkurs Znajomości Języka Niemieckiego ADLER. W konkursie brali udział uczniowie z klas pierwszych PG. Mieli oni za zadanie rozwiązać test leksykalno - gramatyczny, obejmujący nie tylko materiał programowy z klasy I, ale również wykraczający poza ten poziom nauki. Najlepiej poradził sobie z zadaniami konkursowymi uczeń klasy I D Hubert Rosik, zajmując I miejsce.

2016-06-20 12:00:01        dodał(a): mariola

Ścianka wspinaczkowa

W dniu 2 czerwca klasa Vc wybrała się na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka na ściankę wspinaczkową w Hali Sportowej w Radomsku. Wszyscy bawili sie doskonale jak na załączonych zdjęciach.

2016-06-20 08:16:36        dodał(a): mariola