Klasa Ia odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną

Klasa Ia ❤️ odwiedziła dziś Bibliotekę Pedagogiczną ???? w Radomsku. Podczas spotkania poznaliśmy zwyczaje i symbole Świąt Wielkanocnych ????????????????????, wykonaliśmy baranki ???? i jajka wielkanocne ????. Wszyscy uczniowie wykazali się kreatywnością i olbrzymią wyobraźnią.❤️????????????

2022-04-06 15:11:50        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Kokoszczyk

Słowniki polsko-ukraińskie w każdej klasie

Pragniemy się podzielić wspaniałą informacją!!! ????????

Za sprawą anonimowego darczyńcy, udało się zakupić słowniki polsko-ukraińskie do każdej klasy. Znacznie ułatwi nam to komunikację z naszymi kolegami i koleżankami z Ukrainy ????????. Łączna kwota zakupu to 1000zł. Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi ❤️.

2022-04-04 22:41:31        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Warsztaty Integracyjne

????????????????????️????????????️???? W ramach Warsztatów Integracyjnych dla uczniów z Ukrainy oraz uprzejmości,,Kina za Rogiem", ???????? dzieci z klas 1-3 z PSP nr 7 miały przyjemność obejrzenia ciekawego filmu "Robaczki z zaginionej dżunglii"????????????????????????????????????. Dziękujemy za gościnę i mile spędzony czas ????.

2022-03-29 21:41:33        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Rozstrzygnięcie konkursu - W krainie wielobarwnych skarpetek

Konkurs plastyczny „W krainie wielobarwnych skarpetek” został rozstrzygnięty. ????????️???????? W kategorii klas I-III: ????I miejsce zajęła Julia Wróblewska ????II miejsce zajęła Małgorzata Kluczewska ????III miejsce zajęła Amelia Łysik Natomiast w kategorii klas IV-VIII: ????I miejsce zajęła Maja Zielińska ????II miejsce zajął Piotr Łyp ????III miejsce zajęli Daniel Karkoszka i Szymon Starczewski Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom pomysłowości i kreatywności.????☺️????

2022-03-29 21:41:33        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Konkurs recytatorski pn. „Łamijęzyczkowe przygody z mową”

Publiczna Specjalistyczna Poradnia "Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym Festiwalu Pięknej Mowy. ????️⤵️ Konkurs recytatorski pn. „Łamijęzyczkowe przygody z mową” odbędzie się w dniach: 7-8 czerwca 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku.
✅ Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli (publicznych i niepublicznych) z terenu powiatu radomszczańskiego oraz dzieci z klas I-III z terenu miasta Radomska. Maksymalna liczba uczestników z jednej placówki to 3 osoby.
✅Forma prezentacji: każdy uczestnik przygotowuje recytację wiersza.
✅Czas trwania prezentacji: recytacja nie może trwać dłużej niż 5 minut.
✅Termin zgłaszania kandydatów: do 22 kwietnia 2022 r. Kartę zgłoszenia i zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku należy dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą do siedziby Poradni (Publiczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka” Radomsko, ul. Narutowicza 63, tel. 447413122).
✅Zwycięzcy Konkursu w każdej grupie wiekowej otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe przewidziane przez Organizatora. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa oraz drobne upominki.
Festiwal zorganizowany jest pod honorowym patronatem: Prezydenta Miasta Radomska Starosty Radomszczańskiego Łódzkiego Kuratora Oświaty

2022-03-28 23:01:43        dodał(a): mariola

Wiosenne warsztaty z kodowania

Podczas wiosennych ???????????????? warsztatów z kodowanie uczniowie klas I-III mieli okazję:

✅ przypomnieć sobie oznaki wiosny oraz święta przypadające na miesiąc marzec,

✅ rozmawiać o pogodzie i według specjalnej instrukcji odkodować na macie marcowy garnek,

✅ zaprogramować drogę robota do swojej wybranki,

✅ pogimnastykować swoje ciało ????????,

✅ odkodować wiosenne obrazki. ????????????????

Świetnie się bawili, a jednocześnie uczyli. ☺️

2022-03-28 22:38:24        dodał(a): mariola        Autor: p. A.Groszek - Solecka

Pomóżmy Pani Alonie z Radomska znaleźć pracę

‼️????????Pomóżmy Pani Alonie z Radomska znaleźć pracę.

Numer telefonu do Pani Alony Prituły: 573 730 131

Wykonane prace można obejrzeć na facebookowym profilu, do którego link zamieszczamy poniżej.

2022-03-28 22:38:24        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Wizyta Joanny Przetakiewicz w naszej szkole

Dziś Naszą Szkołę odwiedziła #JoannaPrzetakiewicz - projektantka mody, bizneswoman, założycielka i dyrektorka modowej marki i domu mody #LaMania, a także inicjatorka ruchu społecznego #EraNowychKobiet. Pani Joanna przekazała wyprawki szkolne 40 uczniom z Ukrainy. W spotkaniu uczestniczyli także: prezydent p.Jarosław Ferenc, sekretarz p.Kamila Malinowska-Sztangreciak oraz skarbnik p.Mariola Wypych. Rozmawialiśmy o działaniach jakie prowadzimy dla naszych wschodnich sąsiadów, o akcjach i różnego rodzaju zajęciach przygotowanych dla ukraińskich dzieci i ich rodzin.

- Jestem pod wielkim wrażeniem po tym co usłyszałam i po tym co widzę. Bardzo się cieszymy, że możemy Wam pomagać i będziemy mogli jeszcze Wam pomóc w przyszłości. - mówiła Joanna Przetakiewicz.

2022-03-24 18:16:19        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Lista dzieci zakwalifikowanych do I klasy PSP7

2022-03-23 22:00:32        dodał(a): mariola

Dzień Kolorowej Skarpetki