Zapraszamy do Siódemki

????❗Jesteś ciekawy jak wygląda życie naszej szkoły? Jak uczą się nasi Uczniowie? ???? Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko także miało szansę na taki rozwój już od 14 LUTEGO możesz zapisać je do SIÓDEMKI. ????‍????????‍????????‍????????‍????????????????????????

Serdecznie zapraszamy. ????

2022-02-09 18:04:13        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Zasady bezpiecznego korzystania z zimowego wypoczynku w klasie IB

Uczniowie klasy 1 B przed rozpoczęciem ferii pokazali poprzez gry i zabawy interaktywne, iż znają zasady bezpiecznego korzystania z zimowego wypoczynku.

2022-02-11 13:40:38        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Gratulacje dla Justina i Oliwii

I miejsce w konkursie świątecznym "Christmas box" zajęli Oliwia Bugajczyk oraz Justin Nems z klasy IIIA.

2022-02-11 13:40:38        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Śledź

W karnawale, w karnawale - wybieramy się na bale

Uczniowie klasy 1b bawili się na swoim pierwszym szkolnym balu karnawałowym, na którym nie mogło zabraknąć przepięknych strojów, dekoracji sali oraz wspaniałych humorów. ????????????

2022-02-10 12:51:23        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Karnawał w 2D

Karnawałowe wtorki w klasie 2d. ????????????????

2022-02-10 12:51:23        dodał(a): mariola        Autor: p. D. Idzikowska

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dziś, 8 lutego 2022 roku, na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Inicjatywie po raz kolejny przyświeca hasło „Działajmy razem!”, w założeniu ma promować bezpieczne zasady korzystania z sieci i przestrzec internautów przed czyhającymi na nich zagrożeniami. Jak co roku, uczniowie PSP nr 7 włączyli się do tej akcji. Podczas zajęć komputerowych i informatyki zarówno zdalnie jak i stacjonarnie mieli możliwość obejrzenia krótkich filmików, prezentacji, przygotowali prace graficzne tzw. chmury wyrazowe, odbyły się pogadanki, poznali zasady netykiety. Wszystkie te działania pozwalają usystematyzować wiedzę na temat świadomego korzystania z Internetu, a także lepszego poznania zagrożeń płynących z niewłaściwych zachowań użytkowników w sieci. „Dzień” to nazwa umowna, w praktyce pod ta nazwą kryje się cykl zajęć, akcji, konkursów i różnych inicjatyw, które będą rozłożone w czasie bo akcja DBI trwa! Więcej informacji i podsumowanie po feriach!

2022-02-08 17:20:32        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Jędrzejczyk

RUSZA REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH i ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO!

????????????Już wkrótce w naszej szkole RUSZA REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH i ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO!????‍????????????????‍???? Serdecznie zapraszamy do "SIÓDEMKI"!????????????

2022-02-08 11:09:19        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Zaproszenie

Uczniowie PSP7, którzy uczestniczyli w projekcie “Pokaż język” w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, zapraszają Wszystkich na spotkanie podsumowujące ich pracę w trakcie pobytu w Rumunii. Wydarzenie odbędzie się na Facebooku PSP 7 w Radomsku podczas transmisji na żywo dnia 10 lutego 2022r. o godzinie 18.00. W czasie spotkania uczestnicy projektu przedstawią Państwu, jak radzili sobie w kraju partnera projektowego i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące realizacji programu. Zapraszamy i liczymy na Waszą obecność Asia Tutaj, Mateusz Musioł, Piotrek Sworowski, Ola Szwedzik, Ania Janas, Zuzia Karasek, Zuzia Barańska, Zuzia Rogalińska, Natalia Ciemniewska, Wiktor Wyżnikiewicz, Paweł Łyp, Klaudia Kuśmierska, Piotrek Zagaj, Tomek Kucharski, Olivia Wojtas, Julek Struzik, Miłosz Franczyk, Lena Reszka, Emilka Żebrowska, Karolina Bareła

2022-02-05 19:28:48        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Filtrujemy dla Bałtyku

Klasa 4a uczestniczyła w programie edukacyjnym dla szkół Brita- "Filtrujemy dla Bałtyku". Program opracowany został we współpracy ze stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Lekcja ta poświęcona była edukacji ekologicznej, a także wpływie nadmiaru plastikowych odpadów na Nasze Morze. Uczniowie oglądali filmiki dowiadując się, dlaczego warto filtrować dla Bałtyku? Rozwiązywali rebusy, czytali skutki zanieczyszczeń oraz zasady, które pomagają zadbać o Bałtyk. ???????????? Ogromny wpływ na świat mają Nasze codzienne wybory i zachowania. Im wcześniej uczniowie zaczną zdawać sobie sprawę z potrzeb i zagrożeń środowiska, tym lepiej dla Nich, dla Nas i dla całej Ziemi. ????♻️????

2022-02-03 13:19:08        dodał(a): mariola

NOWY PLAN