Fotograficzny Konkurs Biblioteczny „GWIEZDNE INSPIRACJE”

Biblioteka szkolna była organizatorem konkursu fotograficznego „Gwiezdne inspiracje”. Celem współzawodnictwa była promocja książek, rozwijanie zainteresowań, aktywności i kreatywności uczniów. Uczestnicy  konkursu mieli za zadanie ucharakteryzować się za ulubione gwiazdy literatury lub kina i zrobić sobie zdjęcie. Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy odpowiedni wpis w punktacji z zachowania.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria I- III

I miejsce:     Hubert Wojarski I b

Mateusz Borynyak IV b

II miejsce:    Iga Stępień IV c

III miejsce:   Kinga Ślęzak IV a

Wyróżnienie:        Justin Nems  III a

Marcel Gnoiński IV c

Oliwia Bugajczyk III a

Antoni Koziński IV b

Kategoria V- VIII

I miejsce:     Mikołaj Halszka VII c

II miejsce:    Oskar Gnoiński VII d

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu!

Laureatów miejsc I- III zapraszamy do biblioteki szkolnej po wybór nagród książkowych.

2022-01-11 16:47:14        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

Sukcesy Justina i Igi

Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w miejskim konkursie wokalno- literackim "Rodzinne kolędowanie" zorganizowanym przez PSP nr 9. Konkurs był jedną z imprez towarzyszących X Orszakowi Trzech Króli. Nagrodzono pięcioro uczestników, a w tym dwoje uczniów naszej szkoły:

-Justina Nemsa - ucznia kl. III a

- Igę Ciupińską - uczennicę klasy IV c.

Uczestnicy napisali kolejną zwrotkę kolędy "Z narodzenia Pana" oraz wykonali ją wraz z rodziną.

Justin

Iga

2022-01-10 08:20:14        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk

Orszak Trzech Króli

2022-01-03 18:39:58        dodał(a): mariola

Potrzebna pomoc dla p. Pauliny

Pani Paulina, której nasza szkoła w tym roku przygotowała Szlachetną Paczkę, potrzebuje nadal pomocy. W czasie Finału SzP stan jej zdrowia się pogorszył ze względu na awarię pompy insulinowej. Dlatego postanowiliśmy nadal ją wspierać. Wspólnie z Koniczynką, wolontariuszami SzP i PSP5 zainicjowaliśmy zbiórkę środków z przeznaczeniem na zakup nowego sprzętu dla Pani Pauliny. Prosimy o udostępnianie postu i włączenie się do akcji.

zrzutka.pl

2021-12-30 18:06:33        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Betlejemskie Światełko Pokoju

???? ???? Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami....
Betlejemskie Światełko Pokoju zostało dziś przekazane naszej społeczności szkolnej od Harcerzy i zuchów z XL Szczepu "Czerwone Berety" im. gen. Tadeusza Kutrzeby.

Takim darem skauci z całej Europy, a wśród nich harcerki i harcerze ZHP pragną podzielić się ze wszystkimi. Niosąc lampiony ze Światłem do parafii, szkół, szpitali, urzędów i domów, dzielą się radosną nowiną i krzewią największe uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.

Dziękujemy pięknie. ????????????

2021-12-22 15:42:02        dodał(a): mariola

Koncert kolęd i pastorałek

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły. Życzymy wszystkim zdrowych i radosnych świąt.????????❤️

2021-12-21 09:13:22        dodał(a): mariola        Autor: p. E. Kaczmarczyk

Życzenia dla Pana Jezusa

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, czyli narodzin Pana Jezusa uczniowie złożyli Mu życzenia: płynące z serca słowa, piosenki urodzinowe czyli kolędy w wersjach wokalnych i instrumentalnych. Słuchając ich  i podziwiając utalentowanych wykonawców pomyślmy o Tym, który przychodzi do nas w te święta, aby obdarować nas pokojem, radością i miłością.

Pięknych, zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

ŻYCZENIA

2021-12-20 15:37:15        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk

Nauczanie zdalne

Szanowni Państwo, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w dniach 20-22 grudnia 2021 r. oraz 03-09 stycznia 2022 r. szkoła będzie pracowała w trybie zdalnym, zgodnie z planem lekcji.
Jednocześnie informuję, że zgodnie z Zarządzeniem nr 3/2021/2022
Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku z dnia 30 września 2021 r., dzień 7 stycznia 2022 r. to dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

W związku z powyższym nauczanie zdalne będzie się odbywało w dniach 20-22 grudnia 2021 r. oraz w dniach 03-05 stycznia 2022 r. na platformie Teams.

Radosław Bartnik

2021-12-17 09:26:20        dodał(a): mariola

Klasa IIB na warsztatach świątecznych w MDK

10 grudnia 2021r. klasa 2b wzięła udział w warsztatach świątecznych organizowanych przez Miejski Dom Kultury. Wykonaliśmy tam piękne ozdoby choinkowe, które ozdobią nasze domy.

2021-12-18 13:28:23        dodał(a): mariola        Autor: p. E. Kaczmarczyk

Świąteczne zadania w IC

Za nami tydzień świątecznych zadań! ????????????
Tydzień tego co w szkole najważniejsze - budowania RELACJI, WSPÓŁPRACY i ŻYCZLIWOŚCI do drugiego człowieka, a także doskonalenia zdobytych dotychczas umiejętności. ❤️????????????❤️

Uczniowie klasy Ic spisali się na medal. ????????????

2021-12-17 14:16:27        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka